Büyü

Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

Aşk, herhangi bir sebepten ötürü kişinin karşı cinse karşı beslediği yüksek sevgi ve bağımlılık duygusu olarak ifade edilir. Karşılıklı olduğu sürece her iki kişinin ömür boyu mutlu ve huzurlu bir ilişki sürdürmesi kaçınılmaz olarak görülmektedir. Aşk, sonu evlilikle bitirilmek üzere Allah(CC) tarafından biz insanlara verilmiş bir lütuf olup bazı ayet ve hadislerde de evliliğin önemi belirtilmiştir.

Her iki tarafın birbirini sevmesi ve sonucunda bir ömür beraberlik yaşamaları gayet doğal bir durum iken, bazen de bu tür duygular tek taraflı olabilmekte ve o kız ya da erkek sevdiğini elde edebilmek için büyülere başvurur.

Bu yöntemlerin en başında da aşk büyüsü gelir ve bu büyü sayesinde karşılıksız kalan aşk duygusunun karşı tarafı bağlamak suretiyle elde edilmeye çalışılır.

Aşk büyüsü insanların iradelerine direk olarak tesir etmektedir. Karşı tarafın iradesine tesir ederek yapılan aşk büyüleri ahlaki olarak doğru değildir. Ancak birçok insan maalesef ki bu duruma düşmekte ve içinde Allah(CC) korkusu olmayan büyücülerin ellerine düşmektedirler. Evlilik vaziyetlerinde uygulanan aşk büyüsü ise bu konunun dışındadır. Ortada dağılabilecek bir yuva ve çocukların geleceği söz konusudur.
Bu durumda niyet Allah(CC) rızası olduğundan dolayı bu tür büyülerin(ak büyü) yapılmasında bir sakınca bulunmamaktadır

Eğer evli çiftlerin arasında huzursuzluk varsa, çocuklar bu vaziyetten ciddi bir şekilde etkilenmekte ve içinde bulundukları ortam ilerideki hayatında ciddi psikolojik meseleler çıkarabilmektedir. Sonunda haberlerde ve  görsel medyada tanık olduğumuz vaziyetler göstermektedir ki, huzursuz bir ortamda yetişen çocuklar kötü yollara düşebilmektedir

Sevmek insanın tabiatında olan bir duygudur. Ama karşı cinsten olumsuz bir yanıt alındığı zaman, duygusal ilişkiyi büyü vasıtası ile gerçekleştirmeye çalışmak doğru bir uygulama değildir.

Aşk büyüsünün en kötü durumlarından bir tanesi de bekar biri tarafından evli birine yapılan aşk büyüleridir ki bu durumda büyü yapıldığından endişe duyan eşin hemen uzman bir kişiye müracaat etmesi yapılacak en doğru yöntemlerden bir tanesidir. Zira Allah muhafaza ailenin dağılmasına kadar sürüklenebilecek durumlar ortaya çıkabilir ve bu durum kişinin hem dünyevi hem de ahiret hayatının mahvolmasına sebep olabilir.

Bir diğer aşk büyüsü de karşılıksız ya da platonik olarak adlandırılan aşk türleri için geçerlidir. Yine kendisine büyü yapıldığını düşündüğünüz kişi için aşk büyüsü baktırmak o kişi için faydalı olacak ve kendi bilincinin dışında düşebileceği yanlışlardan kurtulmasına yardımcı olabilirsiniz.

Duygularınızı dile getirmeye çalışın ve ruhunuza uygun bir hayat arkadaşı edinmeye çalışın. Zira ileride kuracağınız yuvanın temelleri ne kadar sağlam ise evliliğiniz o kadar sağlam olacaktır. İlişkiler ruh uyumu ve saygıya dayanmaktadır.
Bir başkası tarafından yaptırılan aşk büyüsü nasıl bozulur şimdi bu konuya değinelim. Öncelikle mutlaka uzman ve ilim sahibi bir hocadan bakım işlemi yaptırın.

Bakım işlemi ile nasıl tür bir aşk büyüsü yapıldığı tespit edildikten sonra büyü bozma aşamalarına geçilir. Aşk büyüsü, kişilere özel olarak yapılır. Büyünün standart bir bozulma yöntemi yoktur. Daha sonra büyünün etkisinde olan kişi için özel vefk ve okumalarla büyü bozulur. Uzman olmayan hocalarda yapacağınız işlemler size fayda yerine zarar verecektir. Bunu aklınızdan çıkarmayın.

Kâinatta her şey Yüce Allah’ın kontrolü altındadır. Onun desturu olmadan bir zerre bile hareket edemez. Yaptığımız her iyiliğin ve kötülüğün karşılığını büyük mahkeme olan Öteki dünyada alacağız. İnsanlar bu şuurla hareket etmeli ve insanlara zarar vermek için bir eylemde bulunmamalıdır. Rabbini hiçbir zaman hatırından çıkarmamalıdır.

Aşk büyüsü bakım işlemi ile nasıl tür bir aşk büyüsü yapıldığı tespit edildikten sonra büyü bozma aşamalarına geçilir. Aşk büyüsü, kişilere özel olarak yapılır. Büyünün standart bir bozulma yöntemi yoktur. Daha sonra büyünün etkisinde olan kişi için özel vefk ve okumalarla büyü bozulur. Uzman olmayan hocalarda yapacağınız işlemler size fayda yerine zarar verecektir. Bunu aklınızdan çıkarmayın.

Bir başkası tarafından aşk büyüsüne maruz kaldığınızı veyahut eşinizin ya da bir dostunuzun aynı durumda olduğunu düşünüyorsanız. Aşk büyü nasıl bozulur konusu ile alakalı bütün sorularınız için iletişim hattından bana ulaşabilirsiniz.

4 thoughts on “Aşk Büyüsü Nasıl Bozulur?

  1. Hocam benim eşimle aramız çok kötü ayrılmanın eşiğindeyiz, bizim barışmamız için eşimin tekrar bana aşık olması için ne yapabilirim.

    1. Her derdin dermanının Yüce Alla yaramıştır. Konu ile alakalı bana 0532 100 4917 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir