Büyü

Bütün Yönleri İle Domuz Yağı Büyüsü

Domuz Yağı Büyüsü Nedir?

Domuz yağı büyüsü kara büyü grubundandır. Bu büyü isminden de anlaşılacağı gibi domuz yağından yapılır. Domuz yağı büyüsünü yapmak veya yaptırmak dinen caiz değildir. Bu büyü çeşidi karı koca arasına fitne fesat sokarak, karı kocayı ayırmak ve insanlara maddi manevi zarar vermek için en çok tercih edilen büyü çeşitlerinden birisidir.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Yapılır?

Domuz yapı büyüsü yapmak için, biraz domuz yağını büyüyü yapacak kişi koynuna sokar. Daha Sonra bir takım özel okumalar ile koynuna koyduğu domuz yağına okunur. Okuma gerçekleşirken koynunda gizli domuz yağı da okunmuş olacaktır. Okunmuş domuz yağını karı kocanın yastığına  veya evin kapısına veya duvarına sürerek büyüyü uygular.

Konu İle Alakalı Videoyu İzlemenizi Tavsiye Ediyorum

Domuz Yağı Büyüsünün Etkileri Nelerdir?

Büyü etkisi altında olan kişi sağlıklı düşünemez. Düşünceleri kötü niyetli cinlerin ellerine geçmiş bulunur. Hem ruhsal hem de fiziksel birçok rahatsızlığın kendisinde oluşmasına sebep olur Büyüye uğrayan kişiye büyüden kurtuluncaya kadar sabır göstermek gerekmektedir. Yanlış kararlar alma ihtimali çok yüksektir. Dolayısı ile yakın çevresine durumu izah ederek ona karşı sabır göstermesini isteyiniz. Bu durumda olan insanalar aşırı derecede kırılgan ve hassas olurlar. Dolayısı ile ondan değil kendiniz anlayış göstermeye çalışın.

Domuz Yağı Büyüsü Günah mıdır?

Domuz yağı büyüsü kara büyü grubundandır. Domuz yağı büyüsünü yapmak veya yaptırmak asla caiz değildir. Karı koca arasını bozmak, karı kocayı ayırmak ve insanlara maddi manevi zarar vermek için en çok tercih edilen büyülerden çeşitlerinden birisidir.

Şeytan, bütün insanlar kötü şeyler düşünmemiz ve kötü davranışlarda bulunmamız için karşımıza çıkan şeyleri maksadı dışında kullanmamızı öğütler. İman eden ve kulluk görevlerinin bilince olan biri asla başkasına zarar vermek için şeytanın tuzağına düşmez.

Domuz yağı büyüsünü asla yapmamaktayım. Büyü bozma ve karı koca ilişkileri dışında başka bir uygulama yapmıyorum.

Kara büyü yapmak asla caiz değildir. Hele hele evlilik gibi kutsal bir kuruma zarar vermek amacı ile yapılan büyüler, insani açıdan değerlendirildiğinde bile kötü ve yanlış bir uygulamadır. Rabbim bizi kötü insanların ve şeytanın şerrinden korusun.

Domuz Yağı Büyüsü Nasıl Bozulur?

Domuz yağı büyüsünden kurtulmak için önce bakım işlemi uygulamamız gerekmektedir. Bakım işlemi ile yapılan büyünün şekli ve derecesi tespit edilir. Daha sonra okumaları ve vefkler ile büyü bozma işlemine geçilir. Tılsımlar ve hüddamlardan destek alınır. Büyüye uğrayan kişiye dua okumaları verilir. Büyüye uğrayan kişi dua okumalarının aksatmamalıdır. İbadetlerimize devam etmeli ve gerçek şifa verici sadece Yüce Allah’tan netice beklenmelidir.

Allah’ın izni ve yardımı ile bu işlemlerden sonra büyüye uğrayan kişi içinde bulunduğu durumdan durumdan kurtulacaktır. Yapılan bu işlemler tekrar aynı büyüye uğramamak için zırh vazifesi görecektir

Büyü bozma işlemini her hoca yapamaz. Gideceğiniz hocayı mutlaka araştırın. Hoca hakkında detaylı bilgi sahibi olduktan sonra iletişime geçin. Büyü bozacak hocanın uzmanlık derecesinde havas ilmine vakıf olması gerekmektedir. İşin ehli olmayan hoca geçinen insanlarda yapacağınız işlemlerden fayda yerinen zarar görme ihtimaliniz daha yüksektir.

Domuz Yağı Büyüsünden Nasıl Korunabilirim?

Büyü, tarihten beri kötü niyetli insanların başvurmuş olduğu yöntemlerin başında gelmiştir. Büyünden korunmak için daima dua etmeli, Rabbimize sığınmalı ve temiz bir imanla ibadetlerimize devam etmeliyiz.

Domuz Yağı Büyüsü Yapıyor musunuz? 

Daha önceki yazılarımda da belirtiğim gibi asla kara büyü uygulaması yapmamaktayım. Domuz yağı büyü uygulamasını asla yapmamaktayım. Büyü bozma ve karı koca ilişkileri dışında başka bir işlem yapmıyorum. Kötü maksatlar için büyü yapmaktan Rabbime sığınırım.

Domuz yağı büyüsü ile daha detaylı bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz.

20 thoughts on “Bütün Yönleri İle Domuz Yağı Büyüsü

 1. Hocam mrb hayirli gunler.Bi arkadasim sizi tavsiye etti.kendisi domuz yagi buyusu icin basvurmustu cok sukur sifayi gormus.Benimki uzun yillardir var cok hocalar dolastim hic kimse derdime care bulamadi.Siz acaba bu sikintima bir care olabilirmisiniz acilen cevap bekliyorum!!!

 2. allah bu büyüyü yapanların belasını versin.bana bu ızdırabı verenlerin öbür dunyada ıkı elim yakalarında olacaktır.Allah bilir daha kaç kişinin huzurunu ailesini dağlığını bozmuşrur.Çok çektim aylarca dualar okudum meğer bu büyü bozulmadığı müddetçe olmazmış.Hocamızın bana verdiği musklar ve efsunlamalarından nihayet kurtuldum.Ne iş yapabiliyordum ne çocuğumu kucağıma alabiliyordum.Sürekli vesveseler halüssülasyonlar korkulu ruyalar görüyordum.Allah bu sıkıntıyı düşmanımın başına vermesin inşaallah.Düşündükçe neler çektiğimi şuan farkedebiliyorum

  1. Bana da yapıldı bu büyü çok çektim yapanın Allah bin kere belasını versin huzursuzluk verdi de ne oldu hep mutsuz oldum şuan düşününce ne kadar acı çektiğimi anladim iki yakası bir araya gelmesin inşallah

 3. rüyamda domuz yağının bana yapıldığını gördüm.Bu kara büyüyü çözüyormusunuz.6 sene önce benim gençlik arkadaşım olan şahıs yapmış.Onlan evlenmem için karımı boşayıp o arkadaşımlan evlenmem için.Eşimlen aram çok bozuk ilk iki yıllık evliliğimizdehiç bir sorunumuz yoktu.Ne zaman bu domuz yağı büyüsü yapıldı o zaman aramız bozuldu

 4. Rüyamda domuz yağının bana yapıldığını gördüm.Bu kara büyüyü çözüyormusunuz.6 sene önce benim gençlik arkadaşım olan şahıs yapmış.Onlan evlenmem için karımı boşayıp o arkadaşımlan evlenmem için.Eşimlen aram çok bozuk ilk iki yıllık evliliğimizdehiç bir sorunumuz yoktu.Ne zaman bu domuz yağı büyüsü yapıldı o zaman aramız bozuldu

 5. bizim ailemizin dağılması için bizi çekemeyenler domuz yağı büyüsünü yapmışlar.Kanıt olarakda evin içinde duvarda ve evin dış kapısına sürmüşler.Herkes evde birbirine düşman benim üç çocuğum var hiç biri birbirleriylen konuşmamakta.Birbirlerine sanki düşman gözü gibi bakmaktalar.Lütfen bize yardımcı olabilirmisin!

  1. Öncelikle Allah bizi kötü insanların şerrinden korusun. 0532 100 4917 nolu telefondan benimle iletişim kurabilirsiniz.

 6. geçenlerde dış kapımın dairesini temizlerken kapı köşesinde sıkıştırılmış yağ şeklinde vardı elim değdiği için elime ağrı ve kaşıntı olmaya başladı o anda yüzümede elimi değdirdiğimden yüzümdede kızarıklık oluşmuştu zaten yıllardır hep eşimlen anlaşmazlık oluyordu o eve dışarda iken benlen bir sorun oluşmazdı eve geldiğinde kavgalarımızbaşlardı birinin vasıtasıylan hocamı aradım bana 4 adet muska gönderdi dedikleri şekilde uyguladım.Artık ne dışarda nede evde kavgamız var kocam bile geçen senlen her gün tartışırdık şuan hiç olmuyor ne oldu acaba dedi şaşırmış bir şekilde söyledi

 7. Odamızın yatak odasındaki çarşafımıza sürülmüş domuz yağı lekesi bulduk.hocamızlan irtibata geçtik.Hoca dedi bir büyü daha var odada aradık dolabın arasına sıkıştırılmış düğümlü bir ip bulduk.Hocamızın yönlendirmesiylen zorda olsa iki aylık bir sürede kurtulduk.Çok sağolun varolun

  1. Büyü bozulmadığı zaman kötü sonuçlar doğurmaktadır. Allah’ın izni ile bozulmayacak büyü yoktur inş.

 8. Domuz yağı bozulurmu hocam çok muzdaribiz nereye gitsek olmuyor hiç bir hoca bozamıyor.Benim komşum sizi tanıyormuş çok iyi bir hoca dediler rahmaniymişsin.Banada yardım edin lütfen artık dayanamıyorum on senedir bu acıyı çekiyorum.Ne yaptığımı bilmiyorum dünyadamıyım

 9. Hocam evimde domuz yagi buyusu olup olmadigini nasi anlariz bna buradan cevap verirseniz sevinirim

  1. 0532 100 4917 nolu telefondan benimle iletişim kurabilirsiniz.

 10. Merhaba,
  Size telefondan mesaj attık ama ulaştı mı nasıl haberleşebiliyoruz hocam? Ben erkek arkadaşıma domuz büyüsü yapıldığını öğrendim. Çözülmesi için yardımcı olabilir misiniz lütfen.
  Ben kötülük istemiyorum sadece bozulsun herkes aklıyla mantığıyla kendi kararını kendi kendine versin istiyorum. Büyü bozulması gerekiyormuş. Lütfen bir yardım edin.

  1. 0532 100 4917 nolu telefondan benimle iletişim kurabilirsiniz.

 11. Eşim 1.5 aydık eve gelmıyor haftada bır gün kızımı alıyor 4 şart sonra gezdırıp eve getırıyor bAbasının arabasıyla bu hafta kızımı aldı gene eve getırdı kızım 5.5 yaşında eve getırdı üstünü degıstırıcekken kılodu kulotlu çorabı ve atlarının alt kısmı ustundekı pantolonu sarardık yağ gıbı yaygın ama ıslak degıl zeytınyagı gıbı kokuyor esıme yapılmış kızımadamı yapmak ıstıyorlar esım asalak gıbı gelıyor benı gözü görmüyor nasıl bu buyuyu bozabılırım? Hergecen gün dahada kötü oluyor yenılıyorlarda arabaya kadar sürmüşler napmalıyım???

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir