Büyü

Bütün Yönleri İle Mum Büyüsü ve Tesirleri

Mum Büyüsü Nedir?

Çok eski çağlardan beri kullanılan aşık ettirme ve bağlama büyüsüdür. Kaynaklarda çok değişik yapılış şekillerinden bahsedilir. Esasen bu büyü Süryani büyüsü çeşitlerinden biridir. Çok fazla uygulandığından ayırca nam salmıştır. Mum büyüsü çok değişik şekillerde uygulanabilen bir büyüdür. Mum büyüsünün kökeni Aramilere kadar dayanmaktadır. Mum büyüsü Anadolu’da çok yaygın bir büyüdür.

Mum Büyüsü Niçin Yapılır?

Mum büyüsü tesirli bir bağlama büyüsüdür. Karşı cinsten birini aşık ettirmek için, birisini kendine bağlamak için , Karı koca arasını bozmak için, evli biri olsa bile kendine bağlamak yapılan bir büyüdür. Kara büyü grubundadır.

Konu İle Alakalı Videoyu İzlemenizi Mutlaka Tavsiye Ediyorum

Mum Büyüsü Nasıl Yapılır?

Dört adet mum kullanılarak veya altı adet mum kullanılarak yapılan çeşitleri bulunmaktadır. Mum büyüsü yapılırken mum uzunluğu çok önemlidir. Mumun uzunluğu büyüyü yapan kişinin parmaklarından uzun olmaması gerekmektedir. Mum büyüsü güneş battıktan sonra uygulanır. Bu büyü gündüz vakti uygulanmaz. Büyü yapılırken çeşitli okumalar yapılır ve tılsımlarla desteklenir. Bazı kaynaklarda büyünün kaç günde etki etmesi isteniyorsa o sayıda mum kullanılır diye yazılmaktadır. Ancak büyüler kişiden kişiye etki etme süresi bakımından farklılık gösterdiğinden bu bilgi çok sağlıklı değildir. Mum büyüsü yapılırken kullanılacak mumun rengi önemli değildir. Bazı hoca veya medyumlar kırmızı mum büyüsü, beyaz mum büyüsü, sarı mum büyüsü, yeşil mum büyüsü diye ayırım yapmaktadır. Bu bilgi doğru değildir.

Mum Büyüsü Nasıl Tesir Eder?

Mum büyüsü yedi gün içinde tesir etmeye başlar. İnsan iradesi üzerinde olukça etkilidir. Mum büyüsü yapılan kişi iradesinin dışında hareket eder. Uzun yıllardır sorun yaşamayan karı koca arasında soğukluk başlamaya başlar veya olumlu cevap vermeye karşı cinsten biri sizinle ilgilenmeye başlar. Mum büyüsü yapılırken hedef kişinin irade dışı hareket etmesidir.

Mum Büyüsünün Etkisi Ne Kadar Sürer?

Mum büyüsü bozulmadığı süre uzun zaman etki eder. Şayet uzman bir hoca veya medyum yapmışsa etkisi ömür boyu bile sürebilir.

Mum Büyüsü Günah mıdır?

Mum büyüsü kara büyü grubunda olup uygulanması kesinlikle caiz değildir. Mum büyüsü yapmak veya yaptırmak dinimizce yasaklanan bir uygulamadır. Büyüler hakkında yazı yazmamın amacı sadece bilgilendirme amaçlıdır. Kara büyü asla yapmamaktayım. Sadece büyüye maruz kalan insanlara yardımcı oluyorum. Büyü bozmak ve karı koca ilişkileri düzelmesi uygulamaları dışında başka bir uygulama yapmamaktayım. Ak büyü yapmak veya yaptırmak dinen caizdir. Çünkü ak büyü toplum ve insanlar yararına yapılır. Ak büyülerde zarar vermek hedeflenmez. Ak büyü iyi niyetlerle yapılan büyülerdir.

Mum Büyüsü Nasıl Bozulur?

Mum büyüsü çok zor bozulan bir bir büyü çeşididir. Mum büyüsünü bozmak için öncelikle bakım işlemi yapılmaktadır. Bu şekilde hangi cins mum büyüsü yapıldığı tespit edilir. Hüddamlardan bilgi alınarak büyünün bozulması için en uygun yöntem tespit edilir. Bundan sonra kişi için hazırlanan vefk ve tılsımlarla mum büyüsü bozma işlemine geçilir. Büyüyü bozmak için havas ilminde derinlemesine bir bilgi sahibi olmak gerekmektedir. Uzman olmayan kişiler mum büyüsünü bozamaz. Size fayda yerinen zarar verir.

Mum Büyüsünden Nasıl Korunabilirim?

Mum büyüsünden korunmak için Nas suresi ve Felak surelerini daima okumanız gerekmektedir. Bu iki surenin iniş nedeni büyü ve sihir ile alakalıdır. İbadetlerimizi asla aksatmamalı ve daima dua etmeliyiz. Şunu aklınızdan çıkarmayın genelde büyü sizi çok iyi tanıyan kişiler tarafından yapılır. Etrafınızdaki insanlara dikkat edin.

Benim Niyetim Ciddi. Evlenmek İçin Mum Büyüsü Yapsam Günah mıdır?

Karşı cinsten birisini büyü yardımı ile kendine aşık ettirmek ne kadar ahlaki ve doğru olabilir?  Dinimizin helal dairesi oldukça geniştir. Kulluğumuzun bir gereği olarak bu helal dairenin dışına çıkmamamız gerekmektedir. Sorumluluklarımızın şuuruna varmalı ve ona göre hareket etmeliyiz.

Duygularınızı anlatmak için başka bir yol bulmaya çalışın. Büyüden uzak durun. Şayet sevdiğiniz kişi size karşılık vermiyorsa, sizin ve onun ruhunda ortak bir yön olmadığı anlamına gelmektedir. Aşk, hiçbir engel ve bahane tanımadan karşılık almaktır. Aşk olgunluk isteyen, derin ruhların kenarında yaşayabileceğiniz üstün bir duygu halidir.

Aşk ruh ile ilgilidir. Aşk biyolojik bir olay değildir. Büyü yaparak duygusal bağ kurmaya çalışmak, aşkın ötesinde ihtiras ve ele geçirme arzusu haline gelir. Ele geçirme arzusu, aşkın yerine geçerse bu artık aşk olmaktan çıkarak hırs haline gelir. Rabbimiz insanların yaptıkları her şeyin hesabını ahirette bize soracaktır. Birisi evlenmek amacı ile bile mum büyüsü yapması caiz değildir.

Mum büyüsü konusunda size bilgi vermeye çalıştım. Büyü bozma konularında danışmak için daima benimle iletişim kurabilirsiniz. Allah’a emanet olun.

1 thought on “Bütün Yönleri İle Mum Büyüsü ve Tesirleri

  1. Mrb hocam eltimin eşine adet büyüsü yaptığını düşünüyorum daha önce görümceme yaptırmış görümceme kendi kocasının yemeğine katmış kaybım boş boş bakıyor. Karısı hakkında tek kelime laf ettiriyor birçok kötü alışkanlıklarını kabul etmiyor bunu evde 9 yaşında çocuguna da yaptığını düşünüyorum. Kaybım bu kadar geniş bakan biri değildi karısı yüzünden herkesin kalbini kırıyor ondan uzaklaşıyor artık yakınları böyle olunca. İyi amaçla yaptıysa bile en başta haram ve pis Bi olay bana Bi duası varmı bozalım şu büyüyü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir