Dualar

Büyü Bozma ve Büyüden Korunmak İçin Dua

Kötü insanların birilerine zarar vermek için en çok tercih ettiği yöntem büyüdür. Büyü insanlara çok hızlı tesir eden bir uygulamadır. Büyünden kurtulmak için aşağıda yazdığım tavsiyeleri mutlaka uygulayın. Büyü oldukça güçlü bir enerjidir. Büyüye uğrayan kişinin üzerine çok fazla gitmeyin. Sabır göstermeye özen gösterin.

Büyü birbirini seven kişilerin arasını bozup ayırmak, insanlar arasında kin ve nefret sokmak, kısmet kapatmak gibi kötü işler için kullanılan yöntemlerden biridir. Kötü amaçlar için yapılan bu tip büyülere kara büyü denilmektedir. İyi niyetle ve hayırlı işler için yapılan büyülerde bulunmaktadır. Bu tip iyi niyetle yapılan büyülere ak büyü denilmektedir. Karı koca arasını düzeltmek için muhabbet büyüsü ak büyü grubundadır.

Büyü, kötü amaçlar için yapıldığında insan hayatına çok ciddi olumsuz etki etmektedir. Kişinin yolunda giden evliliğinde sorunlar ortaya çıkarmakta, işleri bozulmakta dolayısı ile yaşamında maddi ve manevi olumsuzluklar baş göstermekle başlayıp hayatları alt üst olmaktadır. Rabbım bizi kötü maksatlı insanların şerrinden korusun.

Konu İle Alakalı Videoyu İzlemenizi Mutlaka Tavsiye Ediyorum.

Büyüye Uğrama Belirtileri Nelerdir?

Büyüye uğrayan kişi, asla kendine büyü yapıldığını kabul etmeyip inkar eder. Hayatında meydana gelen psikolojik ve bedensel farklılıkları göremez. Büyünün belirtilerinin başında aniden ortaya çıkan olumsuzluklardır. Bu olumsuzlukları kişinin yakınları ve etrafındaki kişiler fark eder fakat büyüye uğrayan kişiye istediğiniz kadar ‘sende değişiklikler var, artık eskisi gibi değilsin’ deseniz bile bunu umursamaz ve içinde olduğu ruhsal ve bedensel çöküntünün farkına varamaz.

Kişide içine kapanma, sinirlilik, uykusuzluk, kabus görme, halüsinasyon, aile ve çevresinden kopma, garip ve gaipten sesler duyma, vesvese gibi durumlar baş göstermeye başlar. Evli insanlarda aniden sorunlar baş göstermeye başlar, aile içi huzursuzluklar oluşur ve evlilik çekilmez hale gelir. İş hayatında hiçbir sorun olmamasına rağmen işleri aniden ters gitmeye başlar. Böyle bir durumda havas ilminde derin bir hocadan destek almak şarttır.

Kainatta her şey Yüce Allah(CC)’ın takdiri altındadır. Büyüye uğramakta Allah(CC)’ın takdiri ve imtihanıdır. Allah bazı şeyleri bazı şeylere vesile eder. Büyü için dua etmeli ve vesilelere sarılmalıyız.

Büyük büyüler ancak uzman bir hocanın yapacağı işlemler ile bozulabilir. Büyü bozma uzmanlık ve derin bir havas ilmi gerektirmektedir. Tıpkı hastalanan birinin branşında uzman olan bir doktora gidip ilaç tedavisine başlayıp Allah’a tevekkül etmesi gibi.

Büyüyü etkisiz hale getirme duası. Bu işlemleri 7 gün boyunca her gün uygulayın.

* La ilahe illallahu vahdehu la şerike leh lehülmülkü ve lehülhamdu ve hüve ala külli şeyin kadir duasını her gün 7 kere büyüye uğrayan kişinin üzerine okuyun.

* Fatiha suresi, Ayet-el kürsi, İhlas Suresi, Felak ve Nas surelerini büyüye uğrayan kişinin üzerine her gün 7 kere okuyup üfleyin.

* Ayet-el kürsi 7 kere büyüye uğrayan kişinin üzerine her gün okuyup üfleyin. Bu işlemi sabah saatlerinden yapmaya özen gösterin. Mümkün olduğundan sabahları uyandıktan bu işlemi yapmanız daha faydalı olacaktır.

* Bir bardak suya Nas suresi ile Felak surelerini her gün 7 kere okuyun. Büyüye uğrayan kişinin bu suyu içmesinde oldukça büyük faydaları olacaktır. Bu işlemi büyüye uğrayan kişiye yatmadan önce uygulamaya özen gösterin. Cinler uykudayken daha fazla musallat olurlar.

Şifa kapısı yüce Allahtır. Büyüye uğrayan kişi daima dua etmeli ve ibadetlerini aksatmamalıdır. Temiz bir iman ile Rabbine yönelmelidir.

Şayet yukarıdaki uygulamalardan fayda göremezseniz, uygulanan büyü oldukça şiddetli bir büyü çeşididir. Bu durumda büyünün bozulması için bana müracaat edebilirsiniz.

Büyüler genellikler kişiye özel olarak uygulanmaktadır. Bu durumda bakım işlemi yaparak hangi tür büyü yapıldığının tespit edilmesi gerekmektedir. Daha sonra yapılan büyünü bozulması için en uygun yöntem uygulanmaktadır. Kara büyülerin kişisel çabalar ile bozulması mümkün değildir. Havas iliminde derin ve uzman kişilerin desteği şarttır.

Etkisi kanıtlanmış ve yüksek büyü bozma yöntemleri için yaptığım çalışmalar ile çok bir zamanda oldukça iyi sonuçlar aldım. Konu hakkında çok daha detaylı bilgi için hiç çekinmeden bana ulaşabilirsiniz. İletişim için 0532 100 4917 nolu telefon ile iletişim kurabilirsiniz. Allah’a emanet olun.

Seyyid Mir Bedirhan Hoca Efendi

51 thoughts on “Büyü Bozma ve Büyüden Korunmak İçin Dua

 1. almanyadan sevgi.geçenlerde türkiyyeye sizin yanına gelmiştim.işlerim sürekli ters gidiyordu.İşlerimin ters gitmesi için bir akrabam büyü yapmıştı.bana büyünün bozulması için iki muska ve bir dua verdi şuan işlerim düzeldi breketlendi.Allah sizden razı olsun

  1. Selamun aleykum benimde ters gidiyor tüm iş kapılarım kapandı ve iliskilerim olmuyor evlilik yapicagim kisiyle 2 yildir evlenemiyoruz bana cok kotu davraniyor

   1. Konu ile alakalı iletişim hattından benimle irtibata geçebilirsiniz.

   2. Hocam iyi günler ben elli yaşındayım bu zamana kadar birçok maddi sıkıntılar yaşadım kazandığım paranı bile bereketini göremiyorum bir işe kalkıştığım zaman hiç bir işim rast gitmiyor ailecek eve geliyoruz hepimiz sıkılıyoruz birkaç kişiye danıştığımda size büyü yaptıklarını söylüyorlarbu skıntılardan kurtulmak istiyorum bazen bunalıma giriyorum lütfen hocam bana yardımcı olun

 2. Tüm büyüden korunma dularını okudum muhafaza ayetlerinide okudum.Esmaul hüsnadan çok esmalarda okudum bazen o ağırlık üzerimden bir kaç saat kalkardı ama yine eskiye dönerdim beni bu derten kurtarın artık hayatımdan bıktım bazen kendi canıma bile kastetmeyi düşünüyorum o kadarki bunaldım

 3. 2 yıldır gezmedigim hoca kalmamıştı şahsıma yapılan ağır büyüler beni çok yıpratmıştı manevi ve psikolojik olarak…. Allah’a şükür seyyid Mir Bedirhan hocayı karşıma çıkardı manen kendime geldim yapmış olduğu muska,dua ve sözlü desteği için kendisine çok teşekkür ediyor saygilarimi sunuyorum.

 4. Maket bebek üzerine batırılmış iğne şeklinde bana büyü yapılmış.Bazı hocalar ve medyumlara gittim bozamadılar.Bazılarıda bu bizi aşıyor dediler.Bizede zararı değebilir dediler.Bunu çözme şansımız varmı?

  1. Allah’ın izni ile bozulmayacak büyü yoktur. 0532 100 4917 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz.

   1. merhaba hocam ben kiz kardesim evden kaçmıştı nedde oldugunu ogrenemden ismini yazip yuvarlan icune alip karanliga gommustum simdi kardesim evlendi kagidi bulamiyorum etkisi suruyormudur

    1. Konu ile alakalı iletişim telefonu olan 0532 100 4917 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

   2. Selamın aleyküm hocam bende buyu var mı yok mu bilmiyorum ama bir kaç bastırdığım kişi var de bazılarında yok dedi 1 buçuk yıl içinde iflas ettim aniden ve ailem dağıldı sosyalimizi kaybetttim size ulaşıp bakılmak istiyorum.böyle durumlar içinde iletişime geçerbilirmiyim sizlen rica etsem.

 5. Hocam selam aleyküm benim 12 yıllık eşime büyü yaptırmış bir kişi ve onunla kaçtılar şuan bulamıyorum telefonları kapalı bir şekilde ulaşamıyorumbu büyüyü çözebilirmisiniz lütfen bana yardımcı olun Allah rızası için

  1. 0532 100 4917 nolu iletişim telefonu ile benimle irtibat kurabilirsiniz.

 6. benle eşim tam 2 yıldan beri ayrı yaşıyorduk.Benim eski bir komşum vardı beni çekemiyordu bir gün kavga etmiştik kinci biriydi bana ve eşime büyü yaptırtmıştı.Allah razı olsun büyümüz çözüldü.Teşekkürlerimi sunarım

 7. Hocam bende boyu var ama ne tor boyu bilmiyorum taki bozdurayim ,ben iran dayım , bana yardimci olabilirmisiniz

  1. İletişim hattı olan 0532 100 4917 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz.

 8. Merhaba,küçüklüğümde babam yüzünden musallat olma durumları oldu bunları duyduğumda araştırmaya başladım.
  Sonra anneme çok korktuğumu rüyamda sürekli kabuslar olduğunu söyledim annem direk eline cevşen kitap birşeyler verip odamı arayıp temizledi.sonrasında araştırmayı bıraktım ama sonrasında en ufak şeye sinirlenmeye başladım sürekli intihar etmeye çalıştım erkek arkadaşımın beni aldattığını düşünmeye başladım arkadaşlarım böyle şeyler olmadığını söylediler ama sürekli kötü rüyalar görüyordum ve bilinç altima işliyordu bundan dolayı dualara baktim belki büyü olmuştur belki kurtulurum diye ama dualara baktiimda dilim donmedi okuyamadım halbuki 1 sene önceye kadar güzelce okuyup ezberleye biliyordum neler olduunu bilmiyorum lütfen yardım edin.

  1. İletişim telefonundan benimle iletişim kurabilirsiniz. 0532 100 4917 Allah’a emanet olunuz.

 9. Surekli bi karamsar hal surekli olumsuzluk uyuma istegi huzursuzluk soylenenin tersini yapma mutsuzluk huy degskligi kotu dusunme vesvese buyuden supheleniyorum etkisi varmdr cekiniyorum hocaya gtmeye sormaya aydnlatrsanz sevinirim iletisime gecerim gerekiyosa

 10. selamın aleyküm hocam belli bi yer ile uğraşıyoruz ama bizi rahat bırakmıyorlar bize bu konu hakkında yardımcı olabilecek misiniz

 11. hocam bir medyum ile konustum evliligimize buyu yapilmis oldugunu soyledi ama kimin yaptigini goremedigini soyledi bunun icin ne yapmaliyim

 12. 35 yaş erkeğim Sağlığım bir anda bozuldu,sürekli sağlık sorunları çıkmaya başladı..maddi olarak kaybetmeye başladım,çok talihsizim mesela bir hisse aldigimi düşünün ben aldığımda düşüyor sattığım anda yükselmeye başlıyor…isimde çok bunalmaya başladım..çok çevrem yok..sağlık sorunları dahada cogamaya başladı..yıllardır başımda kara bulutlar dolaşıyor hiç bir isim yolunda gitmiyor

 13. Merhabalar hocam şehir dışına çıkma imkanım yok arasam o şekilde yardımcı olabilir misiniz? Şimdiden çok teşekkür ederim.

 14. Kardeşim 21 yıl önce 3ay hastanede komada yattı tıp çözüm bulamadı ama ölmedi de, sonra bir tanıdığın getirdiği kişi evimizde aynı gün suya baktı ve en az 10 yıllık çiçeğin kökünde muska buldu ve size büyü yapılmış diyerek muskayı aynı anda imha etti, kardeşim kendine geldi 15 gün sonra hastaneden taburcu olduk fakat ağır engelli olarak yaşama devam etti (akıl sağlığı yerinde),4 ay önce tekrar sırtında yatak yarasından dolayı hastaneye yatırdık işler hep ters gitti 5 kez amaliyat oldu yara dahada büyüdü, bir hafta önce kendindeyken her zamanki gibi sıcak suyun üzerinde bardakta çorba ısıtırken bardak aniden patladı, bana;işte büyü bozuldu dedi,daha sonraki günlerde daha da ağırlaştı, üç gündür yoğunbakım ünitesinde cihazlara bağlı olarak yaşamla ölüm arasında mücadele veriyor, Sizden acil yardım alabilirmiyim?

 15. Dun gece sizin ile konusunca sabah cok enerjik ve mutlu kalktim .oglen vakti yine benim modum dustu moralim cok bozuk 😞

 16. Hocam bende surekli sitres var uzundu moralsizlik ani cikislar en ufak seye delirmiscesine tepki vermek insanlari istemeden kirmak .bana sakada olsa bir sey denildigi zaman tahammul edemiorum uyku yok yemek icmek yok evden disari cikmak hic yok kitlendim sanki beni eve hapsetmisler gibi uzerime gelio hersey 4 duvar arasinda deliryorum

 17. Kocama ablasi ve annesi büyü yaptrmişlar annesi kendi üzerinde muska gezdryor eşime ne dese yaptryor lafini öyle bir keçryorki artik benden uzaklaşdi eşim ben hiç yokmuşum gibi davranyor evde huzrum kalmadi sinrlerim alt ust oldu bilmyorum ne yapim ki o büyüyu bozum

 18. 2 yaşında bebeğim var.
  Asgari maaşa 300 tl zam yaptılar.
  Eşim zam istedi.
  Patron işten çıkardı eşimi.
  1 ay ev kirası ödeyemedik.
  Elektirik faturası.
  Su faturası.
  Mutfak masrafı.
  Çocuğum bebek bezi, ıslak mendil kullanıyor.
  1 oda çatı kat evde yaşıyoruz.
  Tavan tahta.
  Yağmur yağdığı zaman su akıyor.
  Akşam olduğu zaman soğuk oluyor.
  Odun, kömür sobası kullanıyoruz.
  Çocuğum her hafta gırip oluyor.
  Allah rızası için destek olurmusunuz?

 19. Merhaba Hocam
  Benim 2017 beli bütün işlerim Ters gidiyor Rıskım kesildi iflas edim büyük Para kayıbı yaşadım yani 0 Ladım ve neye elimi atıyorsam olacağı varsa olmuyor çok yoruldum yardımınıza çok ihtiyacım var Hocam

 20. Ailemle sürekli ters düşüyoruz ne onlar bana ne ben onlara hiç saygımız sevgimiz kalmadı.1 yıldır birlikte olduğum erkek arkadaşımla 2 ay öncesine kadar hiç tartışmazdık şimdi en ufacık şeyden bile tartışıyoruz her gece ağlıyorum.Üzerimde büyü mü var acaba? Yardımcı olur musunuz

 21. Hocam hayırlı akşamlar. Benim 11 yaşında kızım cin musallatı na uğramış. En son bir hoca ya gittik muska verdiler..bazı medyumlara da gittik ama konuşmadığı için bisey yapamayız dediler. Sabahlara kdr uyumuyor, korkuyor, hiç konuşmayan bir çocuk değil aslında kısa cümleler kullanıyor.Çok caresizim anne gene geldi, dövdü, kızıyor diyor. Lütfen yardım edin çok caresizim.

 22. selam hocam, ben Azerbaycandan yaziyorum, buyu bozdurmak icin sizinle nasil irtibata gece bilirim?

 23. Selamünaleyküm hocam
  Ben bende büyü olduğuna inanıyorum
  Hem kazandığım parada bereket yok
  Hem Bi işe girişiyorum tam olacak olmuyor ki birkaç defa şahit oldum
  Hemde sevdiğim kadınla evlenmek istiyoruz ama Bir türlü olmuyor tartışıyoruz ve ayrılıyoruz
  Allah rızası için bana yardım edin çok ama çok müşkül durumdayım
  Hayatımda herşey tersine gidiyor 😔

 24. Selamün aleyküm hocam… Benim sorunum uzerimde bir buyu var mı ? Kimseyi sevemiyorum kalbim ve zihnim bağlanmış .. hayatıma kimseyi almak istemiyorum … Bana yakın benim için herşeyi yapanlari bile , sevseler dahi uzaklasmak istiyorum .. üzülüyorum uzaklaşınca kaybetcegimi biliyorum ama elimde değil .. yardımcı olur musunuz ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir