Büyü

Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü bozmak, büyü yapmak kadar ayrı bir uzmanlık istemektedir. Çünkü büyüyü bozmak için, yapılan büyünün ne olduğunun ve nasıl tesir ettiğinin çok iyi bilinmesi gerekmektedir.

Peki Büyü Nasıl Bozulur?

Büyü, herhangi bir şahsın yapabileceği bir işlem değildir. İşin ehli olmayanlar, büyüyü bozamayacağı gibi, büyünün azmasına, olmadık ek sonuçlar da doğurmasına neden olabilir. Bu konuda mutlaka bir uzmandan yardım alınmalıdır.
Büyüyü bozabilecek kimsenin belli başlı özellikleri ve yetenekleri olmalıdır. Dini bilgisi iyi olan, ilim irfan sahibi biri ancak büyüyü bozabilir. Böylece o kötü etkiyi ortadan kaldırır ve kendisi büyü bozma işleminden zarar görmez. Yapılan bir büyüyü çözmek için rastgele çözümlere başvurmak tehlikelidir. Bahsettiğim özelliklere sahip olmayan birisi büyüyü bozmaya kalkarsa çok büyük zarar görebilir. Çok ağır bir olumsuz güç aldığı için hastalanabilir, bir felaketle karşılaşabilir.

Büyü Yapılan Kişide Görülen Belirtiler:

Kendisine büyü yapılmış olan kişi çok garip ve ilginç davranışlar sergilemeye başlar. Hayatında bazı olumsuzluk baş gösterir. Bunların belirgin belirtileri arasında vücudunda ve ellerinde kasılmalar, ayaklarda, ellerde ve vücudunda yanma hissi, çene kilitlenmesi, sürekli halsizlik, aşırı uyuma isteği, anlamsız konuşmalar, gece yürümeleri gibi belirtiler görülebilir. Bu tür bir durumda olan kişinin bir an önce büyüden kurtarılması gerekmektedir.

Büyü bozma ve sihir bozma uzmanlık, tecrübe ve ilim isteyen bir işlemdir, doğru uygulama ve doğru kişi ile çözülemeyecek büyü yoktur. Büyü bozma işlemi değişik şekillerde yapılmaktadır. Yapılan büyünün ağırlığına göre işlemin süresi ve yapılacak uygulamanın şeklide değişmektedir. Kendisine büyü yapılmış ve bunu yeni fark eden ile üzerinden bir süre geçmiş büyüyü bozmak için yapılacak işlemin ve çalışmanın süresi aynı değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir