Büyü

Büyü ve Manevi Sorunlar İçin Bakım İşlemi Niçin Yapılmaktadır?

Büyü binlerce yıldır yeryüzünde olan ve hem iyi hem de kötü anlamda kullanılagelen bir yöntemdir. Yüce yaratan Allah biz insanları bir sınava tabi tutmaktadır. Büyü de bu sınavlardan bir tanesidir ve inançlı ya da inançsız herkesi etkileyebilmektedir.

Büyü bozma ihtisas gerektiren bir konudur. Büyüler ve çeşitleri hakkında ilim sahibi insanlar bu bilgileri iyi veya kötü niyetle kullanabilmektedir. Kötü niyetli insanlar bu ilmi kendi çıkarları için kullanmakta ve karşılığında diğer insanların uğradığı zararı önemsememektedir. Diğer taraftan bu ilmi tamamen Allah rızasını gözeten insanlar tarafından iyi niyetle uygulayan kişiler de mevcuttur.  Ben de büyü ve diğer konularda öncelikle Allah rızasını gözetmekteyim ve hiçbir kara büyü girişiminde bulunmamaktayım.

Büyü bozma ve diğer manevi sorunların tedavisinden önce mutlaka bakım işlemi yapılmaktadır. Bakım işlemi ile yapılan büyünün cinsi ve manevi sorunun nedeni tespit edilir. Bakım işleminden sonra tespit edilen soruna karşı en etkili işlem ne ise o yapılır. Amaç kişinin manevi huzurunu sağlamak ve Allah nezdinde doğru olanı yapmaktır.

Kişinin kendinde büyü yapıldığını veya etrafındakilerin bunu fark etmesi zaman alabilir. Burada önemli olan kişinin sosyal ilişkilerinde veya iş hayatında bir anda görülen sıkıntıların meydana gelmesi, ortada bir büyü olduğunu işaret edebilir.

Bu tür durumlarda ilim ehli olan kişilere başvurulup ortada bir büyü olup olmadığı rahatlıkla anlaşılabilir ve ortada bir büyü varsa şayet nasıl bir yöntem uygulanması gerektiği söylenebilir.

Bakım İşleminden Sonra Neler Yapılmaktadır?

Bakım işlemi uzaktan veya birebir yapılabilmektedir. Esas amaç nasıl bir manevi sorun veya büyü olduğunun tespitidir.

Büyü tespit edilen kişilerde, görevlendirme ile hüddamlardan destek alınır. Bu şekilde süreç boyunca rahatlaması sağlanmaktadır. Manevi ve ruhsal arınma süreci başlatılır ve bununla beraber büyünün bozulmasına başlanmış olunur.

Manevi ve ruhsal arınma sürecinin başlatılması ve hangi yöntemlerin (havas, vefk ve dua) etkili olacağı tespit edildikten sonra, o yönteme ilişkin çalışmalar başlatılır.

Bunun yanı sıra bazı Çok ağır olan manevi hastalara, su bakım dairesi ile bakım yapılmaktadır. Bu konu oldukça uzmanlık isteyen bir husustur.

DaYaptığım çalışmalar ilimin gereklerine uygun şekilde organik mürekkep ile hazırlanmaktadır.

Yapılan işlemler size hızlı kargo veya özel kurye ile adresinize gönderilmektedir.

1 thought on “Büyü ve Manevi Sorunlar İçin Bakım İşlemi Niçin Yapılmaktadır?

  1. Selamünaleyküm hocam.

    Benim 4 yil boyuca ilk askim bir sevdigim vardi. Birlikteydik cok ama cok mutluyduk. Bizim eve yakin oturan biri vardi. Bende gözü varmis. Annesinin hakkinda hic iyi seyler duymadim. Bu kisinin eski nisanlisi o kadin benim ahimi aldi derdi mesela. Cok kötü bir insan oldugunu cogu kisiden duymustum. Ben 4 boyunca dünyanin en sadik en asik ve en mutlu kiziydim hocam. Sevdigimden baska kimseyi gözüm bile görmezdi. Simsek gibi birden bire hersey bir gün icinde kiyamet gibi koptu hocam. Sevdigimi acimasizca terk edip gözyasina bile bakmadim o tanimadigim sevmedigim hoslanmadigim adamla nisanlandim. Cok mutsuzdum icimde hep bir aci vardi her gece agladim. Eski sevdigim bana ulasmak icin her yolu aradi ama ben engelledim. Babamdan cok korktum hocam. Hocam 1 yil sonra nisanlandigim o lanet adamdan yüzügümü attim. Ben o siralar her 2. gece karabasan görüyordum hocam. Tutuluyordum uyurken dua etmeye calisiyordum olmuyordu. Annemi görüyordum krdesimi görüyordum bana biseyler diyorlardi. 3-4 kere arka arkaya tutulup sonunda cözülüyordum hemen dua ediyordum ve geciyordu. O 3-4 kere arasinda bi kac saniyelik birakiyordu ama uykudan tam dalarken yine tutuyordu. Resmen aci cekiyordum sanki hocam demir gibi tutuluyordum. En sonunda bitiyordu. Sonra kardesime sorunca yok öyle bisey ben odanda bile degildim diyordu herzaman. Cok korkunc zamanlar gecirdim hocam. Ta ki eski sevdigimle baristigim o güne kadar. Gecen yil sevdigime geri döndüm hocam tüm korkularimi babamdan endisemi es gecip kalbimi dinledim sevdigime kavustum hocam. O gün den itibaren gercekci gelmiyor olabilir kulaga ama o GÜN den itibaren karabasan bitti gitti. Bidaha hic olmadi hic yasamadim hocam elhamdülillah bu güne kadar. Icimdeki vicdan azabimi Yasatti bana o geceleri yoksa o insan görüntülü seytan kadin bana büyümü yapti hocam bana büyü yapildimi o zamanda yapilmadimi nasil ögerenebilirim? Cünkü bugüne kadar aklim almiyor kafayi yicem hocam ben böyle bir sey yapan birinin canini yaksn bir insan degilim. Ben bir kus bile kanadini kirsa icim acir… nasil yaptim aklim almiyor hocam bu büyü olmali. Ne olur yardim edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir