Cin-Musallat

Cinler İnsanlara Nasıl ve Neden Musallat Olur?

Şayet kişi, sabahları çok zor uyanıyorsa, namaz kılarken çok kuruntulu oluyorsa, abdest alırken vesvese geliyorsa, eşiyle çok şiddetli geçimsizliği varsa, gözleri kan çanağı gibi kırmızıysa, sol kolda uyuşmalar oluyorsa, bunlar o kişide cin musallatı olduğunun söylemek gereklidir. Bu durumlar cin musallatı belirtileridir.

Cinlerin mümin (Müslüman) olanları insanlardan uzak durmaktadır. Müslüman cinlerin insanlara karışmaları kesinlikle yasaktır. Ancak bazı durumlar haricinde musallat olurlar. İnsanlara musallat olan cinler müslüman olmayan cinlerdir.

Peki Cinler insanlara nasıl ve neden musallat olur?

Bazı insanlar hallerinden asla memnun değildir. Fiziksel halinden memnun olmayan insanlar farklı olmak isterler. Aynı durum cinler içinde geçerlidir. Farklı olmak isterler hatta bazı cinler insan bile olmak istemektedir. İnsana aşık olan cinler bile bulunmaktadır. Cinler dünyada insanlara yapmak istediklerini musallat olduğu ve hakimiyet kurduğu kişi ile yapmak istemektedir. Bu yüzden cinler insanlara musallat olmaktadır. İnsanlar arasında iyilik ve kötülük olduğu gibi cinler içinde bu sistem geçerlidir.

Cinler Maneviyatı zayıf olan bu tip insanlara sürekli sokulup vesvese verir ve musallat olur. Her zaman açıklarını aramaktadır. Bu açıklar pis bir yere mecbur kalıp gittiğimizde Besmele okumadan ve Allah’a sığınmadan gitmek, cenabet gezmek, evinde çıplak dolaşmak gibi durumlardır. Buna benzer durumlarda hemen o kişiye sokulup ona musallat olmayı denemektedir.

Cin Musallatına maruz kalan insanlarda çok garip hareketlerde görülmektedir. Bunların belirgin belirtileri arasında vücudunda ve ellerinde kasılmalar, ayaklarda, ellerde ve vücudunda yanma hissi, çene kilitlenmesi, sürekli halsizlik, aşırı uyuma isteği, anlamsız konuşmalar, gece yürümeleri gibi belirtiler görülebilir.

Cin musallatı etkisinde olan birisi bu durumdan bir an önce kurtarılması gerekmektedir. Cin musallatından kurtulmak için uzman bir hocadan destek almak gerekmektedir.

7 thoughts on “Cinler İnsanlara Nasıl ve Neden Musallat Olur?

  1. Selamunaleykum Ben sevgilimden ayrilali 1 hafta oldu onu cok seviyorum ve geri istiyorum ben bizi ayiranin sevgilime asik olan bi cin oldunu dusunuyorum napmaliyim

    1. Her türlü ihtimali düşünmek gereklidir. Önce bir bakım işlemi yapmamız lazım. İletişim telefonundan bana ulaşabilirsiniz.

  2. Evde bazı eşyalarımı koyduğum yerde bulamıyorum kayboluyor ve gece sıçrayarak uyanıyorum ve rüyamda bilmediğim bir duayı görüp duruyorum beni korkutuyor hocam yardim edermisiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir