Büyü, Muska

Çok Etkili Büyü Bozma Muskası

Büyü bozma muskası, büyü yapılmış olan ve büyünden dolayı zarara uğrayan kişileri için uygulanmaktadır. Yapılan büyünün bozularak büyüden kurtarılması ve aynı kişiye yeniden büyü yapılmasını engellemek için uygulanan son derece etkili bir muska çeşididir.

Büyü yapılıp büyüye maruz kalan kişilerin çoğunluğu kendilerine büyü yapıldığını asla kabul etmemektedirler. Şayet sana büyü yapılmış denildiğinde sinirlenmekte ve gerçeği kabul etmemektedirler. Bu nedenle büyü yapıldığından şüphe edilen veya büyüye maruz kalan kişinin yakınlarından biri de büyü bozmak amacıyla bana müracaat edebilirler. Bakım işlemi yaparak, büyü yapılıp yapılmadığı, yapılmış ise nasıl tür bir büyü olduğunu öğrenmiş oluruz. Daha sonra o kişi için büyü bozma işlemine geçilmektedir. Büyü bozma muskası büyü bozulması için

Büyü bozmak için mutlaka ilim sahibi bir hocadan yardım almak zorundasınız. Büyüyü bozacak olan Hoca’nın çok iyi derecede havas ilmine vakıf olması gerekmektedir. Kişisel çabalar ile veya işin ehli olmayan kişilerde yapacağınız çalışmalar size fayda yerine zarar verecektir.

Büyünden korunmak için daima dua etmeli ve Rabbimize sığınmalıyız. Şayet büyüye uğrarsak mutlaka bir uzmandan destek almak gerekmektedir. Sağlıklı olmak için, sağlımıza dikkat etmemiz gerekmektedir. Fakat hastalandığımızda uzman bir doktora görünüp tedavi oluyoruz. Aynı durum büyü ve manevi rahatsızlıklar içinde geçerlidir. Büyüye uğradığımızda şahsi çabalar ile kurtulmak mümkün değildir. Mutlaka bir uzmanın desteğini almanız gerekmektedir. Destek aldığınız kişinin konusunda mutlaka uzman olması gerekmektedir. Gideceğiniz hoca ve medyumu mutlaka araştırın. Hoca ve medyum hakkında detaylı bilgi sahibi olduktan sonra iletişime geçmenizi tavsiye ediyorum.

Kuran her şeye şifa olabilecek güçtedir. Yine Kur’an insanlara akıllarını kullanmalarını, gerekli tedbirleri aldıktan sonra durumlarını Allah’a havale etmesi gerektiğini defalarca bizlere bildirmektedir.

Manevi rahatsızlıkla karşılaşan insanın,bütün bunların birer imtihan olduğunu; hastalığı da şifayı da yaratanın sadece Allah olduğunu idrak etmesi gerekmektedir. Eğer insanlar başlarına gelen olaylar karşısındaki hikmetleri düşünürse ve bunlara karşı sabır gösterirse Allah’ın izni ile bu zorluklardan kurtulacaktır. Göstermiş olduğu sabrın mükafatını bu Dünyada ve Ahirette görecektir.

Büyü bozdurmak ve büyü bozma muskası yaptırmak dinen caiz olup hiçbir sakıncası yoktur. Büyüye maruz kaldığınızı düşünüyorsanız yada sizde büyü belirtileri varsa daha detaylı bilgi sahibi olmak için bana ulaşabilirsiniz.

2 thoughts on “Çok Etkili Büyü Bozma Muskası

  1. 30 yıllık evli çiftiz çok güzel bir cinsel hayatımız var-dı eşim hiç Bana dokunmuyor ödeyeceğim diye haklı çıkıyor Hep hasta hep problem Hepsi Hep stres

  2. 30 yıllık evli çiftiz çok güzel bir cinsel hayatımız var-dı eşim hiç Bana dokunmuyor da bir tarafım ona diyecek diye aklı çıkıyor hepp haşta
    hep problem hrp stresü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir