Muska

Dil Bağlama ve Düşmanın Ağzını Dilini Bağlama Muskası

Dil bağlama muskası; karı koca arasında kötü sözleri engellemek, aile içinde kendisine kötü konuşmasını engellemek, iftira edenlerin ağzını bağlanmak, dedikodu yapanların ağzının bağlamak, dedikodu yapanlara karşı korunmak, iftira ve dedikodu yapanlara karşı korunmak, kötü komşuların sözlerine karşı korunmak, tehlikeli insanlardan korunmak, kötü komşunun şerrinden korunmak, istemediğiniz birinden kurtulmak, düşmanın ağzını dilini bağlamak veya çevresinde kendisine karşı gerekli olmayan ve üzücü sözler söylenmesini engellemek amacıyla yapılan çok etkili muska çeşitlerinden birisidir.

Çeşitli isimleri olmasına rağmen en çok bilinen ismi dil bağlama büyüsüdür. Sizi sevmeyen ve hakkınızda sürekli kötü konuşan insanların bu huylarından uzak durmalarını sağlamak amacıyla yaptırılır. Bu sayede sizin huzurunuzu bozmaya niyetli yakın ve/veya uzak çevrenizin hatta düşmanlarınızın sizin hakkınızda konuşmaları engellenerek iş, sosyal ve aile hayatınızın bozulması engellenir.

Dil bağlama büyüsü dendiği zaman çoğu kişinin aklına o kişilerin artık hiçbir zaman konuşamayacağı anlaşılmaktadır. Ancak bu tamamen yanlış bir durumdur. Dil bağlama büyüsündeki amaç sizin hakkınızda kötü konuşmaların yapılmamasını sağlamaktır. Onun haricinde dil bağlama büyüsü yapılan kişi veya kişiler normal hayatlarına devam etmektedir.

Dil bağlama büyüsü kişiye göre uygulanır ve bu yüzden her büyünün kendine göre hazırlanış ve yapılış işlemleri vardır. Sizi sürekli tenkit eden bir kaynana varsa büyü kaynana için ve ya evde sürekli kocası hakkında ters konuşan bir eş varsa büyü eş için yapılır. Bu yüzden büyü yapılırken hoca ile birebir irtibata geçilmesi ve bunun tamamen ikisi arasında kalması da son derece kıymetlidir. Aksi takdirde muskanın işe yaraması sekteye uğrayabilir.

Konu İle Alakalı Videoyu İzlemenizi Mutlaka Tavsiye Ediyorum

Muska sadece bir araçtır. Hükmü veren Yüce Allahtır. Muska taşırken bu inanç ile kullanmak gerekmektedir. Yapılan muskadan temiz bir iman, iyi niyet ve ibadetlerle ile sonuç beklemek son derece önemlidir.

Dil bağlama muskası sadece sizin hakkınızda kötü konuşmalar dışında, düşman olanların size karşı kötü bir şey yapmaması içinde uygulanır.

Dil bağlama muskası yaptırmak isterseniz veya bilgi sahibi olmak isterseniz bana ulaşabilirsiniz.

11 thoughts on “Dil Bağlama ve Düşmanın Ağzını Dilini Bağlama Muskası

 1. bana eşim dostlarım ve tüm ailem düşman olmuşlardı.Nedenide meğer bana halamın yaptığı büyüdenmiş.Hocamız büyüyü bozduktan sonra normaleşti.Snra tüm akraba dost aile eşim dilleri bağlanması için ayrıca bir muska yaptı suan nereye gitsem herkesin dili konusamaz oldu hiç kimse dediğime muhallefet edemez oldu çok teşekkurler hocam

 2. benim eşimin dırdırı bitmez:Çenesi durmuyor eve geliyorum ta yıllar önceki konulardan bahseder.Sen şöyle yapmıştın bana şöyle demiştin.Sürekli açıklama yaptığım halde yine aynı konuları açar başlar dırdır etmeye.Kafamı s…napmam gerek hocam acil bir çare bulun.Gece gündüz hep böyle dikilir karşıma konuşur yorulmaz saatlerce konuşur.Odama giderim beni takip eder gelir dışarı atıyorum artık kendimi bazen gece geç saatlerde eve uğruyorum sırf onun dırdırından kurtuylum diye.Hocam bunun ağzını diline kilitmi vuruyorsunuz yapın emin olun ne isterseniz veririm yeterki sussunnnn

 3. Merhaba benim bir eltim var nereye gitse benim dedikodumu yapar.Kocam ile aramıza fesatlık koymakta bunun dilini bağlıyabilirmiyim bi daha benim hakkında konuşmasını istemiyorum.

  1. Bu konu çok gelen taleplerden biri ve yaptığım işlemlerden dolayı çok fazla olumlu netice aldım. 0532 100 4917 nolu telefondan benimle iletişim kurabilirsiniz.

 4. Evde eşimin tüm ailesi ile beraber oturuyordum.Her ağızdan bir laf çıkıp beni rencide bunmaları çok kahretti.O kadar iyiliğim hepsine oldu.Kahvaltılarını hepsine hazırlar.İnanın tüm elbiselerini yıkar asarım.Kocamın kardeşlerinin elbisesini ütülememe rağmen teşekkür beklerken hakaret yemem çok zor.Bunaldım nereye gitsem çare için bi ara evden kaçar düşüncesi oldu.Herşeyi bırakmak istedim.Hocamız bana dil muskası yaptı.Hepsinin dili bana karşı bağlandı saygı ve sevgi vermeye başlandı.Ben yine iyiliğimi yapmaktayım yemekten tutun elbiselere kadar.iyilik yap deniz at haluk bilmese Halık bilir derler..

 5. Karımın dırdırı ve istekleri çok şükür bitirdiniz.Size nasıl teşekkür etsem bilmiyorum.Yıllar sonra dili kesildi ve çenesi sustu..

 6. Yıllardır Kan davalı olduğumuz düşmanım hep beni takip ediyordu.düşmanımın dili gözünü bağlattı.Artık beni takip etmiyor.Rahat ve huzurca çıkıp dolaşıyorum

 7. Çalıştığım iş yerindeki müdürüm beni çok rahatsız ediyor.Artık işten ya ayrılacam yada napmam gerekir maddi durumumda müsait değil işede ihtiyacım var.Bunun ağzını dilini bağlatabilirmiyiz?

  1. Dil bağlama uygulamaları ile daha önce oldukça fazla olumlu sonuç aldık. Detaylar için 0532 100 4917 nolu telefondan benimle iletişim kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir