Büyü

Evlenme büyüsü nedir, Evlilik büyüsü nasıl yapılır?

Evlenme büyüsü nedir, Evlilik büyüsü nasıl yapılır? gibi konular hakkında çeşitli bilgiler vereceğimiz bu yazımızda sizler de merak ettiğiniz pek çok şeye cevap bulabilirsiniz. Evlenme büyüsü genelde çok fazla evlenmeyi isteyen ancak bir şekilde kısmetinin kapandığını düşünen kişiler tarafından yaptırılır. Kişi normalde evlenmeyi çok fazla ister, fakat bir türlü karşısına istediği gibi biri çıkmaz ya da çıkanlar da hayırsız olur. Böyle bir durumda ise kısmetin açılması için evlenme büyüsüne başvurulur ve bu şekilde kişi en kısa zaman içerisinde kendisi için hayırlı bir kısmet bulmayı umut eder.

Evlenme büyüsü nedir?

Evlilik çağına gelen ve evlenmek isteyen her kız ya da erkek, birtakım nedenlerden dolayı bir türlü dünya evine giremez ya da bir türlü karşılarına istedikleri gibi biri çıkmaz. Böyle bir durumda kişiler genelde nasiplerinin kapandığını ve bu yüzden açtırmaları gerektiğini düşünür. İşte bunun için yapılan büyünün adı evlenme büyü olarak karşımıza çıkar. Büyünün yapılmasının ardından her erkek ya da genç kız kısa zaman içerisinde kendisi için hayırlı bir kısmet ile karşılaşmayı umut eder ve buna göre nasibini beklemeye başlar.

Evlilik büyüsü nasıl yapılır?

Evlilik büyüsünün yapılışında genelde medyum hocalardan destek alınması gerekir. Kalıcı ve etkili sonuçlar elde edebilmek için çeşitli büyü kitabelerinde yer alan usullere bağlı kalınarak evlilik büyüsü yapılabilir. Genelde ayın büyüme evresinde yapılması tavsiye edilen evlilik büyüsü için herhangi bir özel gün ya da saat bulunmaz. Ayrıca erkeklerin evlilik büyüsünü çıplak bir şekilde yapmaları önerilmektedir. Evlilik büyüsü yapmak için gerekli olanlar aşağıdaki gibidir;

  • Evlenilmek istenen kişinin fotoğrafı
  • Kendi fotoğrafınız
  • Temiz ve belirli ölçüde toprak
  • Göl, deniz, akarsu ya da kaynak suyu
  • Evlenmek istenen kişi kadın ise gül yağı erkek ise amber yağı

Evlilik büyüsünde öncelikle fotoğraflar birbirine bakacak şekilde bir araya getirilir ve yapıştırılır. Bu yapıştırma işlemi gül yağı ya da amber yağı ile yapılır. Bu şekilde bir araya getirilen fotoğraflar 15 gün kadar yatak altında saklanır. Fotoğraflar yatak altında 15 gün kadar kaldıktan sonra su ile toprak çamur haline getirilir ve fotoğraflar çamurun içine konur. Bu şekilde 15 gün daha bekletilen fotoğraflar daha sonra toprağa gömülür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir