Muska

Evlenme ve Hayırlı Kısmet İçin Muska

Evlenip aile sahibi olmak; neslimizi devam ettirmek, annelik ve babalık duygusunu tatmak için kadın ve erkeğin yeni bir hayata adım atmasıdır. Evlilik karşılıklı güven, birbirine yardımcı olma, hataların beraber düzeltilip, üstesinden gelmektir.

Evlenme ve hayırlı kısmet için muska, evlenmek istediği halde kendisine uygun bir eş bulamayan veya evlilik yönünde attığı adımlarda sürekli engellerle karşılaşan kişiler için hazırlanan evlenme muskası, oluşan olumsuzlukları ortadan kaldıran son derece etkili bir uygulamadır.

Evlilik muskası, hayırlı bir evliliğe vesile olacağı için caiz olup dinen hiçbir engel teşkil etmemektedir. Hayırlı bir evlilik, yarınlarınız için umut dolu günler geçirmenize, etrafınıza daha faydalı ve örnek bir kişi olmanızı sağlar. Bu nedenle şu andan itibaren kararlarınızı alıp buna uygun gerekli adımları atmanız gerekmektedir. Hayırlı bir yuva kurmak istiyorsanız bugünden geleceğinizi inşa etmeye başlamalısınız. Çünkü bugün alacağınız doğru kararlar yarın sizin geleceğinizi şekillendiren kararlar olacaktır.

Evlilik muskası kişiye özel olarak hazırlanır. Muska standart olarak hazırlanmaz. Her insanın özellikleri farklıdır. Muskanın uygun gün ve zamanda hazırlanması gerekmektedir. Evlilik muskası denenmiş bir muska çeşidi olup, daha önce muska yapan kişilerde oldukça güzel sonuçlar ortaya çıkmıştır.

Evlilik muskası bilgi ve deneyim isteyen bir muska çeşididir. Muskayı yapacak olan kişinin ilim ehli ve havas ilmine oldukça vakıf olması gerekmektedir. Bunun dışında yapacağınız uygulamalar size daha kötü sonuçlar doğurabilir.

İlim ehli olmayan kişiler tarafından hazırlanan muskalardan fayda beklemek yanlıştır. Bu tip insanlar para ve zaman kaybından başka bir şey değildir.

Evlenme muskası hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak ve uzman görüşü almak istiyorsanız, bana ulaşabilirsiniz.

5 thoughts on “Evlenme ve Hayırlı Kısmet İçin Muska

  1. Şuan evliyim 29 yaşında evlendim kısmetim açılsın diye bana iki muska verdiler taktım bunu iki gögsümde taşımamı söylediler evlendim kişiyi daha önce beş yıl kabul etmedim daha sonra istemeyerek onayladım ve bir muskayı düşürdüm o günde veri eşime karşı bir gün iyi birgün kötüyüm asıl sorum kısmet açma muskası tekmi yoksa iki tanemidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir