Büyü

Fransa’da Büyü Bozan Uzman Hoca

Büyü inkar edilmeyecek bir gerçektir. Manevi sorunlar günlük yaşantımızı diğer hastalıkların etkilediği derecede olumsuz etkilemektedir. Manevi sorunların çözümü için doğru adrestesiniz. Büyü insanlık tarihi kadar eski olup insanların bazen birbirine zarar vermek için başvurduğu bir yöntemdir. Aile ilişkilerini bozmak, karı koca arasını bozmak, iş hayatına zarar vermek, kısmet kapatmak gibi çok geniş bir alanda büyü uygulanmaktadır. Şayet büyünden şüphe duyuyorsanız Fransa’da büyü bozan uzman hoca, Fransa uzman medyum konularında size yardımcı olacağım.

Bütün çalışmalarım için sitemi inceleyebilirsiniz. Bu yazımda yaptığım çalışmalar hakkında size özet bilgiler sunacağım. Yazıyı sonuna kadar okuyup benim hakkımda detaylı bilgi için Seyyid Mir Bedirhan Hoca Efendi Kimdir? yazısını ayrıca okumanızı tavsiye ediyorum.

Peygamber Efendimize (S.A.V.) Mekke’li müşrikler zarar vermek için büyü yapmıştır. Büyünün varlığı Peygamber Efendimizin hayatında ve Yüce kitabımız Kur’an-ı Kerimde yazılmaktadır. Büyü gizli ve esrarengiz bir ilimdir. Bu ilim iyi ve kötü amaçlar için kullanılabilmektedir. Mesele ilmin kimin elinde olduğudur. Nefsine ve Dünya’nın geçici arzularına yenik düşenler maalesef şeytanın izlerini takip etmektedir. Allah bu insanları ıslah etsin. Kara büyü hakkında detaylı bilgi için Kara Büyü Nedir ve Niçin Yapılır? yazımızı mutlaka okuyunuz. Ben asla ve asla kara büyü yapmıyorum. Daha detaylı bilgi için Seyyid Mir Bedirhan Hoca Sadece Büyü Bozmaktadır yazısını inceleyebilirsiniz.

Büyü insan iradesini hedef aldığından büyü etkisinde olan kişi bunun farkında olamamaktadır. İrade tıpkı bir aracın şoförü gibidir. Araca yön vermektedir. Büyü yaşam kalitesini düşürüp, hayatı adeta zindan haline getirmektedir. Büyünün etkisinde olanlar bunun farkında olmadığı için etrafındaki insanların telkin ve nasihatlerini asla dikkate almazlar. Dolayısı ile bu insanlara sabır göstermeliyiz. Çünkü bu insanlar cinlerin tesiri altındadır. Bunlara karşı merhamet duygumuzu artırmalıyız. Hasta olanlara karşı nasıl davranıyorsak aynı özeni onlara karşı mutlaka göstermeliyiz.

Sizden önemli isteğim internet sitelerinde hoca ve medyum geçinip ilmi bilgisi olmayan kişilere asla itibar etmemenizdir. Bu kişiler maalesef reklam ve şöhret peşindedir. Bu kişilerin yaptığı reklamları ve şöhret çabalarını ibretle izliyorum. İnsanlar, şeytanın vesvesi ile daha fazla para kazanmak ve şöhret için çeşit çeşit yöntemler uygulamaktadır. Haddinden fazla kirli ve kulaktan duyma bilgiyi halkımızla paylaşmaktan geri durmamaktadır. Büyü havas ilmi olmadan yapılabilecek bir şey değildir. Sitelerde yazılan yöntemlerin aslı astarı yoktur. Büyü konusunda uzman hoca olmanın ilk şarttı havas ilmidir.

Bana Nasıl Ulaşabilirsiniz?

İletişim sayfamızdan veya 0532 100 4917 nolu telefondan benimle iletişim kurabilirsiniz. Ayrıca bana WhatsApp yolu ile de ulaşabilirsiniz. Büyü bozma işlemi için şahsen gelmenize gerek yoktur. İsterseniz şahsen de gelebilirsiniz.

Nasıl İşlemler Yapmaktayım?

 • Önce uzaktan bakım işlemi yaparak nasıl bir büyü yapıldığı tespit edilir. Bakım işleminde amaç nasıl bir manevi sorunun olduğunun tespitidir.
 • Büyü tespit edilen kişilerde, uzaktan görevlendirme ile hüddamlardan destek alınmaktadır. Bu şekilde süreç boyunca rahatlaması sağlanmaktadır. Manevi, ruhsal arınma arınma süreci başlatılmaktadır.
 • Manevi ve ruhsal ruhsal arınma sürecinden sonra en etkili büyü bozma havas vefk ve dua yazı çalışmalarına başlıyorum.
 • Çok ağır olan manevi hastalara, su bakım dairesi ile bakım yapılmaktadır.
 • Daha sonra en etkili vefk ve dualar ile çalışmalar hazırlanarak kargoya verilir. Kargo size en kısa zamanda ulaşacaktır. Yaptığım çalışmalar ilimin gereklerine uygun şekilde organik mürekkep ile hazırlanmaktadır.
 •  Yapılan işlemler size hızlı kargo veya özel kurye ile adresinize gönderilmektedir.

1 thought on “Fransa’da Büyü Bozan Uzman Hoca

 1. Sayın hocam
  5-6 yıldır çok zor durumdayız , maddi ve manevi olarak,İşlerimiz bozuldu, hayatımız alt üst oldu, yakınlarımızla aramız bozuldu, görüşemez olduk,
  Ne yapacağımızı bilemiyoruz, daha önce bir defa büyü bozma, kısmet açtırma yaptırdım ama bir faydasını görmedim, aileye sonradan giren kişi ve ailesi tarafından, ailemize büyü yapıldığını düşünüyoruz aslında eminiz, çünkü büyüyle kafayı bozan insanlar ve bizi büyü yapmakla suçluyorlar, ama zarar gören taraf biziz,
  Hocam bize yardımcı olabilirseniz çok seviniri
  Büyü bozma ücreti ne kadar, yaşadıklarımızdan dolayı, büyük bir bütçem YÖK.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir