Muska

Göz Bağlamak İçin Muska

Göz bağlama muskası, evli veya nişanlı bayanların, evli veya nişanlı erkeklerin evin dışında veya ev içerisinde eşinizin karşı cinsten etkilenmemesi, sadece evi ve eşi ile ilgilenmesi, yuvasına daha düşkün olması, kazancını har vurup harcamaması ve evine bağlanması için yapılan son derece etkili bir muska çeşididir. Bu uygulamayı sadece evli ve nişanlı çiftler için yapmaktayım.

Göz Bağlama muskası, eşinizin gözü sürekli dışarıda olup, size rahatsızlık verecek boyuta ulaştığında, size karşı ilgi ve alakası azaldığında, bu nedenlerden dolayı huzursuzluk baş gösterdiğinde, aile içinde kıskançlık krizleri olduğunda ve sizden başkasını görmek istemediğiniz durumlarda uygulanır.

Göz bağlama muskası için, muska yapılacak olan kişinin bazı bilgileri gerekmektedir.(Anne adı, doğum tarihi vb) Yapılacak olan muska çok etkili olup hızlı bir şekilde etki etmeye başlayacaktır. Bu çalışmayla birlikte sizin de üzerinize düşen görevleri yerine getirmeniz gerekmektedir. Gerekli ilgi, sevgi ve alakayı eşinize göstermelisiniz. Unutmayalım ki muska aynı zamanda duadır. Temiz bir iman, iyi niyet ve ibadetlerle ile sonuç beklemek son derece önemlidir.

Göz bağlama muskası aynı zamanda göz bağlama büyüsü, göz bağlama tılsımı, göz bağlama duası, göz bağlama vefki olarakta bilinmektedir. Bu uygulama Ak büyü dediğimiz büyü ve muska çeşididir. Dini açıdan hiçbir sakıncası yoktur.

Göz bağlama muskası hakkında daha detaylı bilgi için bana ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir