Muska

Hamile Kalmak ve Çocuk Sahibi Olmak İçin Muska

Eşlerin çocuk sahibi olamaması, aile içinde büyük bir sıkıntı ve problem haline gelebilmekte ve boşanmalara kadar varan kötü sonuçlar doğurabilmektedir. Çiftler uzun yıllar çocuk hasreti ile yanıp tutuşmaktadır.

İslam dini, insan sağlığının korunmasına ve hastalandığı zaman tedavi olmasına oldukça önem vermiştir. Hz. Peygamber (S.A.V.)’in huzuruna gelerek, Ya Rasulallah, gerektiğinde tedavi olalım mı? diye soran birine Hz. Peygamber (S.A.V.) şöyle cevap vermiştir: Ey Allah’ın kulları tedavi olunuz. Yüce Allah ihtiyarlık haricinde her hastalığın şifasını yaratmıştır diye buyurmuşlardır.

Çocuk sahibi olmak isteyenler, tüp bebek yöntemi ve diğer tedavi yöntemlerine rağmen bir türlü çözüm bulamıyorlarsa, Rabbimizin dua kapısı her zaman açıktır. İstenilen şeyleri geri çevirmeyecek kadar zengin bir kapıdır. Her durumda elimizi semaya kaldırarak dua ettiğimizde bizlere ‘’Dua edin, duanıza icabet edeyim.’’ diyen Rabbimiz çocuk sahibi olmak içinde edeceğimiz duaları İnşallah kabul buyuracaktır. Takdir sadece Allah’ındır.

Hamile Kalmak ve Çocuk Sahibi Olmak İçin Muska:

Çocuk sahibi olmak isteyenler için muska; hastalıktan korumak, kötülükleri uzaklaştırmak ve tedavi amaçlı olarak hastaların üstünde taşımak suretiyle yapılan muska çeşididir.

Daha önce yaptığım çalışmalarda Yüce Allah’ın izni ile oldukça başarılı sonuçlar elde ettim. Bu muska çeşidi yapmak ilim ehli kişilerin işidir. İşim ehli olmayan sahte hoca ve medyumlardan uzak durun.

İnsanların başına gelen her türlü sıkıntı ve belalardan kurtulması için sabırla ve namazla Allah’tan yardım dilemelidir. Her insan Allah’ın imtihanı ile denenmektedir. İnsanoğlu içinde bulunduğu imtihan ile Allah’a olan bağlılık derecesi ölçülecektir. Rabbim hepimize selamet versin.

Çocuk sahibi olmak için dua ve muska hakkında daha detaylı bilgi için bana ulaşabilirsiniz.

2 thoughts on “Hamile Kalmak ve Çocuk Sahibi Olmak İçin Muska

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir