Büyü, Dualar

İçkiyi Bıraktırmak İçin Büyü ve Dua

İçkiyi bıraktırmak için büyü ve dua,  alkol bağımlısı olan kişi için özel olarak yapılmaktadır. Yapılan çalışmalar neticesinde alkol bağımlıların mucizevi bir şekilde iyileştiğini ve içkiyi bıraktığını gözlemlemiş bulunmaktayız. İçkiyi bıraktırmak için büyü ve dua uygulaması, alkol bağımlısı kurtulduktan sonra tekrar aynı illette bulaşmaması için zırh görevi görecektir.

Ak büyü yapmak ile alakalı diğer yazılarımda da belirtiğim gibi, büyü toplum ve insan yararına kullanılacaksa caizdir. Bu açıdan bakıldığından içkiyi bıraktırmak için büyü ve dua caizdir. Dini hiçbir engelli yoktur.

İçki bataklığında olan sevdiklerimizi bu illetten kurtarmak için elimizden ne gelirse yapmak isteriz. Tıp içki illetine hali hazırda net bir çare bulamamıştır. İçki bağımlıları hayatlarına negatiflikler içinde devam etmeye çalışmaktadır. İçki bağımlığı neticesi yıkılan yuvaları, trafik kazalarını, kişinin sarhoş iken düştüğü durumları ve oluşan kötü olaylara hemen hemen her gün şahit oluyor ya da medyada elem ile izliyoruz.

İçkiliyken araç kullanmayın. Eğer bu illetti kullanıyorsanız sevdiklerinizi düşünün ve asla içkili araç kullanmayın.

İçki kandaki oksijen oranını azaltır. İçkinin tesiriyle korkunun azalması ve kendine güvenin artması neticesi sürücünün kaza yapma ihtimali artar. Kişinin görme, duyma gibi işlevlerinini azalması neticesinde kontrolü ve dikkati azalır. Önüne aniden bir canlı veya bir aracın çıkması halinde sürücünün reaksiyon gösterme müddeti uzar. Bu da kaza yapma ihtimalini ciddi bir şekilde artırır.

İnsanların şekillenmesinde din ve ahlaki değerler temeldir. Günümüzde bu değerlere ciddi bir şekilde ihtiyacımız bulunmaktadır. Aile yapımız ve kültürümüz içki gibi tehlikelerden oldukça uzaktır. Dinimizin kesinlikle haram kıldığı içkiden uzak kalmakla birçok tehlikenin önüne geçebilmek mümkündür. Peygamber Efendimiz (S.A.V.) İçki bütün kötülüklerin anasıdır diye buyurmuşlardır. İçkiyi bir eğlence vasıtası olarak gören arkadaş partileri ve düğünlerin kültürümüzde hiçbir yeri yoktur. Dolayısı ile dinimiz hak ettiği bir şekilde hayatımızın merkezine almamız gerekmektedir. Kendi eğlence kültürümüzü ve sosyal faaliyetlerimizi, kültürümüzün alt yapılarına uygun bir şekilde kurabilir ve hayatımızı içkinin zehirli ortamından uzak tutabiliriz.

Bulunduğumuz çağda tek kurtuluşumuz dinimize sarılmak ve gereklerini yerine getirmektir. İbadetlerimizi aksatmamalı ve Rabbimizin istediği gibi bir kul olmaya gayret etmeliyiz.

İçkiyi bıraktırmak için büyü ve dua ile alakalı daha detaylı bilgi için hiç çekinmeden benimle iletişime geçebilirsiniz.

17 thoughts on “İçkiyi Bıraktırmak İçin Büyü ve Dua

 1. benim kocam hem içki hemde uyusturucu kullanıyordu.gitmediğim hoca kalmadı.bi arkadaşımın tavsiyesiyle hocamıza ulaştım.sagolsun hocamız bize gerekenleri yaptı.Uç aydır kocam agzını bu pis nalet şeylere sürmedi.Gece gündüz ağlardım.Allah yuz bin kere hocamızdan razı olsun

 2. hocam mrb benim oğlum ile gelinim içki çiyorlar.Bir türlü bırakamadılar.Sürekli onların kavgalarını aralayıp aralarına girmekten gına geldi bana.İkiside çalışmıyor.Daha önceleri çalışıyorlardı ilk önce oğlum işi bıraktı sonra gelinim şimdi ben gidip akşama kadar orda burda merdivenleri temizlemekteyim üstüne üstelik içki paralarınıda ben karşılamaktayım bu kdar zor bir pozisyondayım perişanım napmalıyım bana bir yol gösterebilirsiniz cevap bekliyorum

  1. Detaylar için benimle iletişime geçebilirsiniz. 0532 100 4917 nolu iletişim telefonundan.

 3. Hocam ben büyü ile ilgili tüm muhafaza ayetlerinden tüm surelere kadar saatlerce okumaktayım iki yıldır bu böyle bu büyü hala bozulmadı napabilirim.Teşekkür ederim

  1. Bazı büyüler kişisel çabalar ile çözümü mümkün olmamaktadır. 0532 100 4917 nolu telefondan benimle iletişim kurabilirsiniz.

   1. Hocam iyo aksamlar sizinle iletisime gecmek istiyoruz lutfen acil donus yazarmisiniz abim icin lutfen yardimci olun

 4. hocambenim kocam tüm uyuşturucu çeşitlerini kullanmakta.Tedavi merkezine götürdük sonuç alamadık.Cidden bu konuyla alakalı tedavi ettiğiniz hastalarınız oldumu?

  1. Bu konuda çok fazla olumlu çalışma yaptık. 0532 100 4917 nolu telefondan benimle iletişim kurabilirsiniz.

 5. Kızım arkadaşları yüzünden uyuşturucuya bağlandı.Her gün ağlıyordum derdi beni kahrediyordu.kadın başıma geceleri eve gelmediği için oraya buraya onu aramaya çıkıp takıldığı yerlerden sorardım bazen sokakta sızmış şekilde bulurdum.Hocamızın duaları sayesinde kızımın bu kötü alışkanlığı bitti.Benide kızımıda bu sıkıntıdan kurtardı.Rabbimde sizi tüm sıkıntılardan kurtarsın..

 6. Hocam iyi aksamlar eşim içki ıciyo bu yüzden eve de gec geliyo yardiminiza ihtiyacim var sirekli tartisiyoruz bu konuda ne yapmam gerek

 7. Merhaba hocam benimde kardeşim içki müptelası oldu ramazanda bile içki içmeyen çocuk şuanda içiyor. Anneme karşı geliyor. Çok değişti. Yaşı 27 artık hayırlı bir kız bulup yuvasını kurmasını ve içkiyi bırakmasını istiyoruz. Ne yapabiliriz

 8. Hocam benim kardeşim var içki uyusturucu kullanıyo evimizde huzur kalmadı gergin hergün sıkıntılıyız bize yardım edin

 9. Madem dua büyü var burdan yazsana hoca.! Millete telefon WhatsApp felan veriyorsun. Sahtekarlık para koparmaca felan.

 10. Hocam merhabalar benim sevgilim hergün alkol alıyor ve durmadan tartışıyoruz kavga ediyoruz birbirimiz yiyoruz resmen ailesini dinlemiyorum içip içip bana annesine babasına bağırıyor hep kendi bildiğini yapıyorum hergün ağlıyorum lütfen bana yardım edin hocam Allah rızası için

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir