Büyü

İş Yerine Büyü Yapılsa Nasıl Bozulur?

Yakın arkadaşlarınız, rakipleriniz veya çalışanlarınızdan birileri kıskançlık, çekememezlik ve nefretinden dolayı size büyü yapabilirler. Bu insanlar iş yerinizin içine büyü yerleştirerek işlerinizin kesintiye uğramasını ve size ciddi bir şekilde zarar vermeyi amaçlarlar.

Bazen sabahları kalktığınızda hiçbir sorun yok iken sevdiğiniz iş yerinize gitmek istemezsiniz. İş yerinin içine girince sıkıntı basmaya başlar ve işlerinize yoğunlaşamazsınız. Bazende  iş yerinde hiçbir şey yapmak istemesiniz. İşleriniz hiçbir sorun yok iken aniden kesilmeye başlamışsa, iş yerine gelince kendinizi sürekli yorgun hissetmeye başlıyorsanız, ortada ciddi bir mesele var demektir. Bu durum aninden ortaya çıkmaya başlamışsa büyü ihtimalinden ciddi bir şekilde şüphelenmek gerekmektedir.

Bu Durumda İş Yerine Yapılan Büyü Nasıl Bozulur?

Evvela uzman bir hocadan yardım almak gerekmektedir. Uzman hoca bakım işlemi yaparak iş yerine nasıl bir büyü yapıldığını ve büyünün yeri belirleyecektir. Büyünün şekli ve yeri belirledikten sonra büyünün bozulması işlemine geçilir. Özel vefk ve dua okumaları ile büyü bozulur. Bu işlemler kişisel olarak yapabileceğiniz işlemler değildir. Bu işlemi kesinlikle bir uzmanın yapması gerekmektedir.

Büyü çok kuvvetli bir enerjidir. Büyü yardımı ile işlerinizin kesintiye uğraması hedeflenerek zarar vermek istenir. Büyülerin iş yerinizin içine veya etrafında saklanmasının nedeni büyünün size yakın olması ve daha tesirli olmasıdır. İş yerinde büyü benzeri bir nesne bulduğunuzda şahsi çabalarınız ile yapacağınız işlemler istemeyerek olsa bile size zarar verebilir. İş yerinize bulduğunuz büyüyü sakın ateşle yakmaya kalkışmayın ve büyüyü sakın atmayın. Bulduğunuz büyüyü açmayın direk bir uzman hocaya müracaat edin.

İman etmiş olan insanın hem dünyada hem de öteki dünyada sığınacağı tek gerçek alemlerin Rabbi olan Allah’tır. Kötü insanlar ise İblisin dostu ve arkadaşıdır. Ahirette iblis ile beraber hesap verecektir. Allah her zorlukta kulunun yanındadır. Doğduğu günden ruhunu teslim edeceği güne kadar her vakit kulu ile birliktedir. İman eden kulunu her durumda koruyacak ve savunacaktır. Bizler kulluk görevlerimiz her zaman yerine getirmeli  daima dua etmeli ve ibadetlerimizi aksatmamalıyız. Rabbim bizi kötü insanların şerrinden korusun.
İş yerine yapılan büyü nasıl bozulur? konularında daha ayrıntılı bilgi sahibi olmak ve her türlü konuda müracaat etmek için benimle iletişim kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir