Büyü

İşlerinizin Ters Gitmesi İçin Yapılan Büyüleri Bozma

İşlerin ters gitmesi için yapılan büyüyü bozma işlemi, bir kişiye başkası tarafından kasıtlı ve bilinçli olarak işleri ile alakalı önüne koyduğu kötü engellerin kaldırılması işlemidir. Ailesinin geçimini sağlamak için ticaret yapan, hizmet üreten, üretim gibi işlerle uğraşan veya ücret karşılığı aylık maaş ile bir iş yerinde çalışan kişilerin, bazen bu çalışmalardan bir türle netice alamayıp sürekli işlerinin ters gittiğine şahit olmuşuzdur.

Kötü niyetli bir insanın başka birisinin başarısını kıskanarak daha iyi yerlere gelmesini ve mutluluğunu kabullenmeyip kötü düşüncelerden yola çıkarak en yakın dostuna, arkadaşına, ailesinden birine veya düşmanı olduğunu düşündüğü insanlara büyü yapabilir.

Büyüye maruz kalan kişiler çoklukla kendilerine büyü yapıldığını kabul etmezler. Sana büyü yapılmış olabilir büyü ve önlem almak gerekli denildiğinde gerçeği hiçbir zaman kabul etmemektedirler. Büyüye uğradığından kuşku ettiğiniz birileri varsa, kişinin yakınlarından biri de bana başvurarak bakım işlemi yapılabilir.

İşlerin ters gitmesi için yapılan büyüyü bozmak için kişiye özel vefk ve dua okumaları gerçekleştirilmektedir. Hüddamlardan bilgi alışverişi yapılarak en tesirli büyü bozma yolu uygulanır. Bütün vesileleri yaratan Yüce Allahtır.

Şunu asla unutmayın kainatta tesadüf diye bir şey yoktur. Her şey birbiri ile irtibatlıdır. Olan her olay evvelce tasarılanmış devasa bir resmin parçaları gibidir. İnsanlar yaşadığı olayları tek başına değerlendirdiğinde bir mana çıkaramayabilir. Olaylara tek bir kare gibi bakıldığında bir mana taşımaz. Bu açından bakıldığında insanlar başlarına gelen olayları anlamlandırmakta güçlük çekmektedir.

Başımıza gelen her olayın bir nedeni ve yaşadığımız her şeyin ilahi düzende bir yeri vardır. Belki de bizi hayatın içerisinde bir yerlere götürecek veya bize yeni bir şey öğretecektir.

Dolayısı ile insanların, Allah’ın yarattığı her şeyin doğru olduğu şuuru ile yapabileceğinin en iyisini yapmaya çaba etmesi gerekmektedir. Başımıza gelen musibetler Rabbimizi anımsamamız için bizlere birer vesile olabilmektedir.

Büyü bozma işleminden salih bir iman ve kulluk görevleri aksatmadan devam edip edip netice beklemek oldukça ehemmiyetlidir. Rabbimize her zaman yakarmalı ve yardım istemeliyiz. Rabbimizi asla hatırımızdan çıkarmamalıyız.

İşlerin ters gitmesi için yapılan büyüyü bozma uygulaması ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için benimle iletişime geçebilirsiniz. Allah bizi kötü insanların şerrinden savunsun.

9 thoughts on “İşlerinizin Ters Gitmesi İçin Yapılan Büyüleri Bozma

  1. Akrabalarım tarafından ailemize işlerin rast gitmemesi için dua okunmuş nasıl bozarız bunu

    1. İletişim telefonundan bana ulaşabilirsiniz. Allah’a emanet olunuz.

      1. aynı şeyi bende düşünmeye başladım ama bu durum bir hayli oldu üzerimizde . nedense birşeyler olacakken olmuyor .hep bir engel çıkıveriyor.örnek kızla görüşüyorum herşey olumlu kız istemiyor. tam evleneceğim derken işten çıkarılıyorum .2. kez bu olay oldu inanılır gibi değil ama büyü var bliyotum. bizi haset eden kötü kalpli akrabalarımızın bunu belli eden hareketlerinden anlaşılıyor ama kim yaptı büyüyü öğrenmek çoki isterdim ,büyü yaptıysa nasıl bozulabilir. hocm eğer böyle bir şeyi kesin anlama durumunuz varsa sizi aramak isterim.

  2. Ben Turkmenistanliyim.benim esim cok izun suredir hasda.birturli iyilesmiyor.gitmedik yerimiz kalmady paralarymyz hep doktorlardyr ilaclara gidiyo ama esim iyilesmiyor aksine cok sinirlesiyo.tabii büyü yaptirildigni dusunyorum komegnize cok ihtiyajymyz var hojam bize yardam edin .

  3. Hiç bir işimiz rast gitmiyor. Esımın ailesi ile uzun yıllardır gorusmuyorz. Onlar bizi istemıyo. Hocam yardım edin acaba bısey mı var

  4. Merhaba benim kocama babasi 1 dikis ipini beline bagliyaraq 1 gun boyunca belimden cikarmamasini soylemis.Ve daha sonra ciy yumurtaya baglamis o sapi karanlik bir vakite bir duvarin dibine gommusler.Bu dua ne icin yapilmis ola bilir.lutfen cevablayin.Esimle 2 yillik evliyim hic rizkimiz yok hic bir isimiz yolunda gitmiyor.cocugumuz bile olmuyur lutfen yardimci olun bu buyuyu nasil boza biliriz

  5. selamun aleyküm benim işlerimde hiç yolunda gitmiyor banada yardımcı olurmusunuz nasıl iletişim kuracagız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir