Dualar

İsm-i Azam Duası

İsm-i Azam, en büyük isim demektir.  Allah’ın öyle büyük bir ismi vardır ki, O isimle yapılan duayı geri çevirmez.İsmi Azam Duası öylesine mübarek ve büyük bir duadır ki hiçbir engel onun önünde duramaz.

İsmi Azam Duasının Arapça Okunuşu:

Allahümme inni es’elüke ya alimel hafiyye, ve ya men-is-semau bikudretihi mebniyye, ve ya men-il-erdu biizzetihi mudhıyye, ve ya men-iş-şemsü vel-kameru binuri celalihi müşrika ve mudıyye ve ya mukbilen ala külli nefsin mü’minetin zekiyye ve ya müsekkine ra’b-el-haifine ve ehl-et-takıyye, ya men havaicul-halki indehü makdıyye, ya men neca Yusüfe min rıkk-il-ubudiyye, ya men leyse lehü bevvabün yunadi vela sahibun yağşa ve la vezirun yu’ti ve la gayruhu rabbün yud’a ve la yezdadu ala kesretil-havaici illa keremen ve cuden ve sallallahu ala Muhammedin ve alihi ve a’tini süali inneke ala külli şey’in kadir

Konu İle Alakalı Videoyu İzlemenizi Mutlaka Tavsiye Ediyorum

İsmi Azam Duasının Anlamı:

Allah’tan başka ilah yoktur. Ancak, Celil ve Cebbar olan O’dur. O’ndan başka ilah yoktur. Ancak bütün kullarının hallerine vakıf olan ve kusurlarını örtbas edendir. Allah’tan başka ilah yoktur. Gece ile gündüzü halk eden O’dur. Allah’tan başka ilah yoktur. Tektir, ortağı yoktur, tektir ve birdir. Biz O’na hamdü sena ederiz. Allah’tan başka ilah yoktur. Ancak O vardır, tektir, ortağı yoktur. Tek bir Allah’tır. Biz O’na ibadet ederiz. Allah’tan başka ilah yoktur.

Diyanet İşleri Başkanlığının İsm-i A’zâm” ne demektir? yazısını okumanızı ayrıca tavsiye ediyorum.

 

3 thoughts on “İsm-i Azam Duası

 1. Mrh
  Yillardir. Kotu insanlarin yaptiklari buyuleri temizlemeye calisiyorum Ben temizliyorum onlar yapiyorlar. Hersey ters gidiyor.. Hicbirsey duzgun gitmiyor..
  Kismetsizlik bereketsizlik basarisizlik
  Maddi maneyi herseyim cokmus durumda.. Perisanim hicbirsey yapmiyorum.. Sadece nefes aliyorum.. Bukadar.. 600 tane buyu yapildigi soyleniyor..

  1. Konu ile alakalı iletişim hattından benimle irtibata geçebilirsiniz.

 2. Mrh
  Yillardir. Kotu insanlarin yaptiklari buyuleri temizlemeye calisiyorum Ben temizliyorum onlar yapiyorlar. Hersey ters gidiyor.. Hicbirsey duzgun gitmiyor..
  Kismetsizlik bereketsizlik basarisizlik
  Maddi maneyi herseyim cokmus durumda.. Perisanim hicbirsey yapmiyorum.. Sadece nefes aliyorum.. Bukadar.. 600 tane buyu yapildigi soyleniyor.. Kurtulamadim.. Daha once ask buyuleri bile yapildi.. Onlarinda magduruyum.. Ugrasanlar çok fazla.. Nasil kurtulurum bilmiyorum.. Ev degistirmek istedim olmadi.. Olmuyor.. Hersey kapali gibi.. Yorgunum.. Ve mutsuzum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir