Büyü

Kara Büyü Nedir ve Niçin Yapılır?

Büyü çok eski bir uygulamadır. Büyüler bir çok grubu ayrılmaktadır. İçinde kötülük barındıran kimselerin en çok başvurduğu yöntemlerin başında kara büyü gelmektedir.

Kara Büyü Nedir?

Kara büyü bir insanın malına, psikolojik durumuna ve hatta canına kadar zarar verebilecek oldukça tehlikeli bir büyüdür.

Kara Büyü Niçin Yapılır?

Kara büyü kötülük yapmak için yapılan bir büyü çeşididir. Kara büyü insanın sağlığına, malına, ruhsal durumuna, evine zarar vermek için yapılır. Yani birisi karşı tarafa hangi açıdan zarar vermek istiyorsa kara büyüyü o şekilde yapar veya yaptırır. Kara büyü dinimizce haramdır. Kara büyü yaptırmak çok büyük bir günahtır.

Kara büyüye yapılan kişi üzerinde çok olumsuz etkiler görülmektedir. İnsanların ölümüne bile yol açabilen kara büyü çeşitleri bulunmaktadır. Kara büyü uzak durulması gereken bir büyüdür. Kara büyü sadece büyü yapılan kişiyi kişiyi değil, yapanı ve yaptıranı da etkileyebilecek olumsuz bir güce sahiptir.

Kuranı kerimde kötü amaçla büyü yapanlara karşı Rabbimize sığınmamız gerektiği söylenmektedir.

De ki: “Yarattığı şeylerin kötülüğünden, karanlığı çöktüğü zaman gecenin kötülüğünden, düğümlere üfleyenlerin kötülüğünden, haset ettiği zaman hasetçinin kötülüğünden, sabah aydınlığının Rabbine sığınırım.”

Bazı Kara Büyü Çeşitleri:

 • Karşı tarafın işlerini bozmak için yapılan büyüler
 • Uyku bağlaması için yapılan büyüler.
 • Erkeklik bağlamak için yapılan büyüler.
 • Kısmet kapatmak için yapılan büyüler.
 • Karı koca arasını açmak yapılan büyüler.
 • Aile huzurunu kaçırmak için yapılan büyüler.

Kara Büyü Nasıl Bozulur?

Kara büyüyü bozmanın en etkili yolu Büyü Bozma Muskasıdır. Büyü bozma muskası hakkında detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz bana ulaşabilirsiniz.

7 thoughts on “Kara Büyü Nedir ve Niçin Yapılır?

 1. Hayirli aksamlar efendim
  Üstümde ve icimde karabüyüvar
  Bu büyüden kurtulmam icin Allah rizasi icin bana yardim edermisiniz.Filiz Hanim saygilar

  1. 0532 100 4917 nolu telefondan benimle iletişim kurabilirsiniz.

  1. 0532 100 4917 nolu telefondan benimle iletişim kurabilirsiniz.

 2. hocamizdan Allah razi olsun.6 tane kara buyunun hepsini cozup yillardir bizi kemiren bu buyuden kurtardi.evimizde surekli kendi kendine bazi esyalarimiz yanardi.Bazende perde,hali,koltuklarimiz sanki jiletle kesilip parca parca yapilyordu.1 yasindaki bebegimin bazen yuzunde kundaginda kan olurdu.bir kac kere altinlarimiz ortadan kayboldu cok hoca dolastik hic biri cozemedi.tekrardan hocamizdan cok tesekkurlerimi sunar hayirli uzun omurler dilerim

 3. Selamin aleykúm hocam benim yatak odasinin altinda 3 adet ip vardi 1 tanesi normal dúgúmluydu yalnizca 1 detinde 2serli dúgum vardi ne hakkinda olabilir aydonlatirsaniz sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir