Büyü

Karı Koca Arasını Düzelten Muhabbet Büyüsü

Karı Koca Arasını Düzelten Muhabbet Büyüsü

Muhabbet büyüsü; eşler arasındaki huzursuzluğun giderilmesi, nişanlınızla olan huzursuz durumların giderilmesi, karı koca arasındaki şiddetli geçimsizliğin giderilmesi için uygulana son derece etkili bir büyü çeşididir. Muhabbet büyüsü ak büyü grubundadır. Bu büyüyü yapmak dinen caizdir. Eşler arasında sevgi, aşk, saygı ve huzura vesile olduğundan dini açıdan hiçbir sakıncası yoktur.

Muhabbet büyüsü günümüzde en çok başvurulan ak büyülerin başında gelmekte olup yaptırılan hocanın iyi seçilmesi de niyet kadar önemlidir. Niyet ne kadar iyi olursa olsun bu işi sadece insanların duygularını kullanmak için yaptıran, Allah(CC) korkusu ve rızası taşımayanlardan uzak durulması da son derece kıymetlidir.

Muhabbet büyüsünü sadece evli ve nişanlı çiftler için uygulamaktayım. Onun haricinde olan ilişkiler için bu uygulamayı yapmamaktayım. Onun haricinde muhabbet büyüsü yaptırmak için benle iletişime geçmeyiniz.

Muhabbet  büyüsünü sadece evli ve nişanlı çiftler için uygulamaktayım. Onun haricinde olan ilişkiler için bu uygulamayı yapmamaktayım.

Muhabbet büyüsü kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. İtina ile hazırlanan bu büyü çok yüksek oranlarda olumlu sonuçlar meydana getirmektedir. Tesirin çok kısa sürede kendisini gösterebilmesi için mutlaka ilim sahibi bir hoca tarafından yapılması gerekmektedir. Yanlış yapılan uygulamalar aksine sonuç verebilmektedir. Bu açından çok dikkatli olmak gerekmektedir. Bu büyü çeşidi herkesin yapabileceği bir işlem değildir. Çoğu zaman ilim sahibi olmayan kişilerce yaptırılan muhabbet büyüleri yanlış ya da eksik yapıldığından dolayı tesirinden çok zararı dokunmaktadır.

Karı koca arasında olan geçimsizliğin sebebi bazen büyü veya sihir kaynaklı olabilmektedir. Maddi geçimsizlik, büyük bir olayın yaşanmasından dolayı oluşan sıkıntı, stres, psikolojik etkenler, evde bilgi alışverişinin olmaması, birbirini dinlememe, sorunları tek taraflı görme ve yorumlama, asabiyet, inatçılık, alçak gönüllü olmama olayı geniş şekilde ele alamama, eşlerde hiç değişmeyen davranışların olması, fedakârlık gösterilmemesi, sürekli mücadele halinde olmaktan kaynaklanabilir.

Tüm bu saydıklarımız eşlerin birbirinin gözünde kararmasına neden olmaktadır. Evlilik karşılıklı güven, birbirine yardımcı olma, hataları beraber düzeltip işin üstesinden gelmektir. Ancak ne yazık ki bazen karı ve koca arasında ki bu bağların tekrar inşa edilmesi gerekli olmaktadır. İşte bu durumlarda Allah(CC) rızası taşıyan hocalara gidilmesi ve onlardan yardım alınması gereklidir.

Uygulama sonucunda yapılan aşk büyüsü insan üzerinde taşınmaya başlanmalıdır. Bu şekilde büyünün etkisi başlamış olur. Kısa bir süre sonra karşılıklı olarak ilişkilerde yumuşama, samimiyet ve sıcaklık, oluşmaya başlar. Eşler arasında geçimsizlik, eşler arasında küslük, eşler arasında anlaşmazlık gibi sorunlar azalmaya başlar. Muhabbet büyüsü çok kısa zamanda etki etmeye başlar. Karı ve koca arasındaki eski sorunlar tamamen ortadan kaybolur ve artık daha huzurlu bir aile ortamı oluştuğu için karı koca arasında mutlu günler eskisinden daha güzel bir şekilde işlemeye devam eder.

Eşler arasındaki geçimsizlikler için muhabbet büyüsü konusunda bilgi almak için bana ulaşabilirsiniz.

19 thoughts on “Karı Koca Arasını Düzelten Muhabbet Büyüsü

 1. benim eşim bir seneden beri annesinin evindeydi.Bi türlü bir araya gelemiyorduk.Çok kişi devreye soktuk nuh diyor peygamber demiyordu.Sirte gitmediğimizhoca kalmadı.iki çocuğumuz vardı ortada.çok şükür hocamız sorunumuzu çözdü.daha çok yandığım konu Onların anasız babasız büyümesini istemedim.Çünkü ilerdeki hayatlarında anasız babasız büyüdüklerinde kendilerinde çok eksiklikler hayatlarında bulacaklardı.Çünkü ben kendim anasız babasız büyüdüğüm için bunun acısını çok çektim ve hala çekiyorum bir gün baba diye çağırsaydım dünyada hiç bir şeyim olmasaydı.Başınızı ağrıttım biran içimi döktüm..

 2. hocam benim eşim beni hiç sevmiyor bana muhabbet büyüsünü yaparmısınız gözü benden başka kimseyi görmesini istemiyorum sadece beni sevsin bana hiç deger vermiyor hep ailesine gider ne bana ne çocuklarıma hiç bişey yapmaz.

 3. Hayırlı selametler hocama çok teşekkür ederim yaramı Bağladığın için.Kocamlan aramızı düzeltiğinden dolayı teşekkürlerimi sunarım.Görüşmek dileğiyle en kısa zamanda ziyaretinize gelecem

 4. Hocam eşimle aram da sürekli tartışma oluyor birbirimize inandığımiz sevdiğimiz halde bu duruma geliyoruz lütfen bize yardimci olun

 5. Eşim ilk evlendiğimiz bir ay hariç öbür ay ve yıllar benim yüzüme bile bakıp dönmüyordu.Ne bir sevgi nede saygısı kalmamıştı.İki mUhabbet muskasının sayesinde 90 derece dönüş yaptı eşim.Hocam sizi çok seviyorummmm

 6. Benim eşim de annesi ne gitti birbirimizi çok seviyoruz ama bit türlü kavgaları miz bitmiyor . Eşim bana boşanma davası açmış ben eşimi çok seviyorum ne yapabikirim yardım ci olurmusunuz

  1. İletişim numarası olan 532 100 4917 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz.

 7. Merhaba hocam benimde bir kız çocuğum var ve benim kocam beni 13 yıldır hep sevmiş ve 13 yıldan sonra evlendik evliliğimiz çok iyi gidiyordu ne olduysa şuan ayrıyız beni istemiyor sürekli bunu söylüyor banada yardımcı olurmusunuz ne yapmalıyım

  1. 0532 100 49 17 nolu telefondan benimle iletişim kurabilirsiniz.

 8. Hocam annemle babam hep kavga halinde evde hep huzursuzluk var bana yardımcı olur musunuz

  1. 0532 100 4917 nolu telefondan benimle iletişim kurabilirsiniz.

 9. Hocam hayırlı akşamlar bana yardım edin nolur çok ihtiyacım var ve artık ne yapacağımı şaştım kaldim

 10. Selamın aleyküm hocam eşim benden çok soğudu ne yaptıysam kendimi sevdiremedim allah rızası için yardımcı olum hocam

 11. Hocam iyi aksamlar,esimle aramizda yaklasik iki yildir adiri derecede tartismalar,yaptigi herseyi gizleme danismadan herseyi yapma,beni gormeme,yaklasmama,evle ilgilenmeme geldiğinde konuşmama,vb..hangisini sayayım. Her türlü yolu denedim,hatta son bir aydır hastanede yattım rahatsızlandım,o sürede bile annem yanımdaydı eşim dışarılarda.seni ben iyilestirdim diyede laf ediyor.herseyi söyledim,her yolu denedim çok seven benim ve kızım için herşeyi yapan insanı tanıyamıyorum artik.birilerinin birşey yaptığından eminim artik.yardimlarinizi bekliyorum hocam lütfen ne yapmalıyım..

 12. Hicam benim esim almanyada hocam nolduysa onu anlayamadim hocam esim beni dusmani olarak görüyor allah rizasi icin bana yardim edin hocam cok kotu durumdayi nuh diyor peygamber demiyor yalvarıyorum yakariyorim zerre acimiyor allah icin diyorim yine bana acimiyor onu cok seviyorum hocam allah rizasi icin bana yardim edin hocam ocaginiza düştüm hocam nolur banada yardim edin esimin ismi ozlem benim ismim ali şahin nolur hocam yardim edin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir