Büyü

Karı Kocanın Birbirine Sadık Olması İçin Büyü

Karı kocanın birbirine sadık olması, aralarında sorunlar var ise bunları gidererek daha iyi bir şekilde hayatlarına devam etmeleri için hazırlanan karı kocanın birbirine sadık olması büyüsü oldukça etkili bir büyü çeşididir. Kişiye özel tılsım ve vefkler kullanılır. Esmalar ile de yardım alınmakta ve kişilerin uyumu kontrol edilmektedir. Ebced ve diğer vaziyetler de göz önünde bulundurularak mesele tespiti yapılır ve ihtiyaç duyulan çalışmalara başlanmış olur. Bu tarz işlemlerde zamanlama çok önemlidir. Büyünün uygun zamanda yapılması gerekmektedir.

Her büyünün uygulama zamanı vardır. Bunun için önce büyü bakım işlemi yapılarak en uygun zaman tespit edilir ve uygulama sürecine başlanır.

Evlilikte sadakat çok önemlidir. Sadakat, aileyi ayakta tutan ana direklerden birisidir. Yapılan araştırmalarda bir kişinin, kaybettiğinde en çok üzüldüğü ve hayatında derin yaralar bıraktığı kişinin eşi olduğu ortaya çıkmıştır. Başka bir deyiş ile eş: annenin, babanın, kardeşin kaybından daha büyük tesir oluşturur. Büyük ve ağır bir zelzelenin hanedeki tesiri ne ise, sadakatsizliğin aile yuvasındaki tesiri de o derece şiddetli olmaktadır. Depremde yıkılıp yerle bir olmuş bir evin önceki hali ile sonraki hali ne ise, sadakatsizlikten aldatılan eşin durumu aynı depremde yıkılan evin hali gibidir

Evlilikte sadakatin zedelenmesine sebep olan en büyük nedenlerden bir tanesi de strestir. Stres, karı ve koca arasında anlaşmazlıkların doğmasına bu anlaşmazlıkların çözüme kavuşturulmaması daha sonraki dönemlerde aileyi derinden parçalayacak sonuçlara sebep olabilmektedir. .Karı ve koca arasında zuhur eden sorunlar erkeği karısından uzaklaştırmaya, yavaş yavaş gözünün başka yerlere kaymasına ve dolayısıyla da kocanın sadakatsizliğine yol açar.

Ayrıca bir diğer konu olarak da televizyonun her eve girmiş olması sebebiyle günümüzde televizyon dizileri aile yapımıza ağır darbeler vurmaktadır. Bu dizilerden dolayı aile bağları zayıflamakta ve toplum içinde derin yaralar bırakmaktadır. Televizyon dizilerinde olduğu gibi internet ve sosyal paylaşım sitelerinde biraz zaman geçirmek için hiç tanımadık insanlar ile laf olsun diye yazılan mesajlar ve gönderilen fotoğraflar bir anda o kişiyi duygusal boşluk ve sadakatsizliğin eşiğine getirebilmektedir. Bu tip olaylar aile içinde geçimsizliğe ve boşanmalara kadar vara neticeler doğurabilmektedir.

Sadakat büyüsünün amacı karı koca arasındaki muhabbetin ve birbirine olan saygı ve sevginin artmasıdır. Saygı ve sevginin tekrardan toparlanması biz Müslümanların en değerli yapısı olan aile kurumunun da devamını sağlar. Bu durum daha mutlu karı – kocaları yaratmak anlamına gelir. Sadakat büyüsünün sayesinde koca gözünün dışarıdan tamamen uzaklaştırdığı ve karısıyla, çocuklarıyla olan ilişkisini daha güzel bir boyuta taşıdığı için örf ve adetlerimizin de daha fazla zedelenmesini engeller.

Sadakat büyüsünde dikkat edilmesi gereken ön önemli husus uygun gün ve saatte yapılmasına önem göstermektir. Sadakat büyüsünün gerçek manada emeline erişmesi için, temiz bir iman ve kulluk görevleri ile netice beklemek gerekmektedir. Bu büyüleri her isteyen yapamaz, ancak alanında yetkin ve konusuna uzman hocalar tarafından insanlara büyü ile ilgili yardımcı olunabilir. Bilhassa ikili ilişkilere dayanan büyüler, tarihi geçmişi olan tekniklerdir.

Dolayısı ile büyüyü yapacak olan hocanın konusunda oldukça uzman olması gerekmektedir. Zira insanlar ne kadar tecrübe ederlerse tecrübe etsinler bazen ellerinden bir şey gelmeyecektir. İnsanoğlunun kabiliyetli hudutludur ve cinlerden yardım alınmaya çalışılmaktadır.
Unutulmamalıdır ki, sadakat büyüsünün yapılması için sadece gerekli becerilere sahip olmak değil ayrıca uygun zaman ve günün doğru kişilerce yapılmasına önem vermek son derece kıymetlidir.

Karı koca arasında sadakat büyüsü ile alakalı daha detaylı bilgi için bana ulaşabilirsiniz.

2 thoughts on “Karı Kocanın Birbirine Sadık Olması İçin Büyü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir