Büyü

Karı Kocaya Yapılan Ayırma Büyüsü Bozma

İnsan yapısı bakımından nefsi ile mücadele etmek ve Allah(CC)’ın emrettiği gibi bir kul olma göreviyle yeryüzüne gönderilmiştir. Ancak çoğu insan nefsinin isteklerine boyun eğer ve nefsinin onu sürüklediği yollara saparlar. Bu tür insanlarda kıskançlık, haset, çekememezlik vs. gibi duygular normalin çok çok üstünde seyir eder. Bu durumda o kişiler başkalarının mutluluklarını, başarılarını ve ilişkilerini bozmaktan mutluluk duyarlar ve bunu gerçekleştirmek için de ellerinden gelen her şeyi yapmaktan imtina etmezler.

Aile saadetinizi kıskanan ve buna imrenen kötü niyetli insanlar her zaman olur. Bunlar bazen sizden uzak olan insanlar olabildiği gibi bazen de yakın çevrenizden hatta ailenizden bile olabilirler. Bunu yaparken sizden herhangi bir kötülük görmelerine de sebep yoktur. Eşinizle aranızın kötüleşmesi hatta boşanmanız onlar için sadece bir mutluluktan ziyade bir şey değildir.

Karı koca arasında huzursuzluk çıkarmak için kötü niyetli insanların en çok başvurduğu yöntemlerin başında, karı koca ilişkilerine zarar vermek, karı kocayı ayırmak için büyü yapmak gelir. Büyüye maruz kalan eşlerin arasında sorunlar baş göstermekte, aralarındaki samimiyet ve sohbet giderek yerini şiddetli geçimsizliğe, sonu gelmeyen tartışmalara ve nihayet boşanmalara kadar varan sonuçlar doğurabilmektedir.

Kötü niyetli İnsanlar çoğu kez bilgili olmadıkları alanlarda veyahut kendilerini yetersiz hissettikleri konularda çok çeşitli yollara müracaat ederler. Büyü yaparak insan ilişkilerine zarar vermeye çalışırlar. Karı koca arasını bozmak ve ilişkilerini bozmak için çok tercih edilen büyü çeşidi ise ayırma büyüsüdür. Kara büyü ile ilgilenen şarlatan hocalar da bu tür

insanların isteklerini yüksek paralar için yerine getirmektedir. Allah(CC) böylelerini cehenneminde cayır cayır yakacaktır inşallah(amin).

Karı koca arasında yapılan ayırma büyülerini bozmak oldukça büyük bir ilim ve deneyim gerektiren bir konudur. Büyü bozacak olan kişinin havas ilminde uzman olması koşuldur. Uzman olmayan kişileri uygulamaları yarar yerine zarar verecektir. Kendisinde Allah(CC) korkusu olan hocalara başvurulması da son derece önemlidir. Yüce yaratanın izni ile bu tür kara büyüler Allah(CC)’ın izni ile başarılı bir şekilde bozulmaktadır.
Yaptığımız özel bir çalışma ile karı kocayı ayırmak için yapılan kara büyü bozularak, karı koca arasındaki ilişkilerin tekrar normal hale gelmesi sağlanmaktadır.

Hoca aradığınızda, netlikle hocanın geçmişini araştırmaya çalışın. Hoca ile ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olduktan sonra iletişime geçin. Bu tür bozma işlerini yapacak olan hocanın iyi niyetine ve Allah(CC) korkusuna dikkat etmesi gerekli olduğunu aklınızdan çıkarmayanız.
Karı kocaya yapılan ayırma büyüsü bozma ve her türlü konuda benimle iletişime geçebilirsiniz.

Seyyid Mir Bedirhan Hoca Efendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir