Muska

Kısmet Açma ve Kapanmış Kısmet Açma Muskası

Kısmet açma muskası, belirli bir yaşa erişmiş olmasına rağmen evlilik için her seferinde başka bir bahane bulması nedeniyle evlenme konusunda sürekli olumsuzluk yaşayan erkek veya bayanların evlilik kısmetlerini açmada, ailesinin nafakasını temin etmek amacıyla ticaret, hizmet, üretim gibi işlerle uğraşan ya da ücretli bir şekilde bir işyerinde çalışan kişilerin, bu çalışmalarından elde edeceği verimi yakalamak için zorlanmalarında, kötü niyetli bir insanın başka birisinin başarısını kıskanarak daha iyi yerlere gelmesini ve mutluluğunu kabullenmeyip kötü düşüncelerden yola çıkarak en yakın dostuna, arkadaşına, ailesinden birine veya düşmanı olduğunu düşündüğü insanlara kısmet kapatma büyüsü yaptırması gibi insan hayatında kötü sonuçları ortadan kaldırmak için yapılır. Halk arasında kısmet kapalılığı diye bilinen olumsuzlukları ortadan kaldıran son derece etkili bir muska çeşididir.

Kısmet açma bir kişinin kendisine bilmeyerek veya bir başkası tarafından kasıtlı ve bilinçli olarak önüne koyduğu kötü engellerin kaldırılması işlemidir. Kısmet açma duaları okunabileceği gibi, ileri boyuttaki problemlerde işin ehli ve ilim sahibi olan bir hocadan destek almak gerekmektedir. İşin ehli olmayan şahıslarda yapılan işlemler fayda yerinen zarar verebilmektedir.

Yukarıda yazılan olumsuzluklar hayatınızda varsa muhtemelen kısmet kapanmasına maruz kalmış olabilirsiniz. Kısmet Açma muskası yaptırmak isterseniz veya bilgi sahibi olmak isterseniz bana ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir