Muska

Kötü Alışkanlıkları Bırakmak İçin Muska

Alkol, uyuşturucu, kumar gibi çok kötü alışkanlıklara sahip olan sevdiklerimizi, bu illetlerden kurtarmak için, elden gelen ne varsa yapmak isteriz. Modern tıp böyle illetlere halen bir çare olamamıştır. Bağımlılar, hayatlarına olumsuzluklar içinde devam etmeye çalışmaktadır. Bu bağımlılıklar sonucu yıkılan yuvaları ve oluşan kötü olayları hemen hemen her gün etrafımızda duyuyor yada medyada üzüntü ile izliyoruz..

Kuran-ı Kerim zikir, fikir, hikmet ve ilimdir. İnsanlara rahmet, yol gösterici ve şifa kapısıdır.

Kişiye özel olarak yapılan alkol, uyuşturucu, kumar ve kötü alışkanlıkları bırakma muskası oldukça etkili bir muska çeşididir. Özel okuma ve vefkler ile birçok bağımlılığın mucizevi bir şekilde iyileştiğini gözlemlemiş bulunmaktayız. Birçok alkol bağımlısının, uyuşturucu bağımlısının ve kumar hastasının normal hayatlarına döndükten sonra, tekrar aynı bağımlılıklara bulaşmaması için zırh görevi görür. Bağımlılıktan kurtulan insanında artık hayatında daha dikkati olması ve ibadetlerini aksatmaması gerekmektedir.

İnsanların şifa için sebeplere müracaat etmesi, bu çerçevede tedavi olması, tavsiyelere uyması ve şifayı yalnız Allah’tan beklemesi gerekmektedir.

Dua müminler için zırhıdır. Saf ve temiz bir iman, iyi niyet ve ibadetlerle ile sonuç beklemenmelidir. Gerçek şifa verici Yüce Allah’tır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir