Alternatif Tedavi, Büyü

Kumar Bataklığından Kurtulup Bırakmak İçin Büyü

Kumarı bıraktırmak için büyü ve dualar, kumar bağımlılığı belasının içinde olan ve bir türlü bu bağımlılıktan kurtulamayan kişiler için uygulanan, oldukça yüksek sonuçlar aldığımız etkili bir büyü çalışmasıdır. İşlemi yapmadan önce kumar bağımlısı olan kişiye bakım işlemi yapılır. Bakım işleminden sonra yapılacak işlemlere geçilir.

Her büyü işlemi kişiye özel olarak yapılmaktadır. Çünkü herkesin ruh yapısı ve duyguları farklıdır. Bakım işlemi ile bu özellikler tespit edilerek büyü uygulanır. Standart bir büyü yapma şekli yoktur.

Kumar ve şans oyunları bağımlısı haline gelen kişilerde psikolojik ve sosyal boyutlarda çok kötü sonuçlar ortaya çıkmaktadır. Kendisini kontrol edemeyecek düzeyde kumar ve şans oyunları oynayan ve bağımlı olan kişilerin bu bağımlılığı ailelerinin yıkılmasına, iflasa ve bunalım sonucu intihara kadar varan oldukça korkunç sonuçlar üretebileceği unutulmamalıdır.

Kumarı bıraktırmak için dua büyüsü ak büyü grubunda olup dini açından hiçbir sakıncası yoktur. Sadece bu işlemi yapacak olan hoca veya medyumun ilim sahibi ve işin ehli olması gerekmektedir. İlim ehli olmayan kişilerin yaptığı uygulamaların fayda yerinen zarar vereceğini aklınızdan çıkarmayın.

Kumar, günümüzde gittikçe artan bir şekilde güzel vakit geçirme ve eğlence aracı olarak gösterilmeye çalışılmaktadır. Şans oyunları insanların büyük bir çoğunluğunda yalnızca eğlence olarak görülmektedir. Maalesef bu oyunlar insanlarda bağımlılığa dönüşmektedir. Çalışmadan ve çaba göstermeden kısa yoldan zengin olmanın yolu olarak şans oyunları ve kumar reklamlar ile insanlara teşvik edilmeye çalışılmaktadır.

Son zamanlarda çeşitli şekillerde kumar ve şans oyunları oynama alışkanlığının insanlar arasında gittikçe yaygınlaştığını görüyoruz. Özellikle internet ortamında oynanan bahis sitelerine olan ilginin insanlar arasında artığını görüyoruz.

Dinimiz bu kumar ve şans oyunlarını şiddeti bir şekilde yasaklamıştır. İnsanlar hayatlarını dinimizin emrettiği şekilde inşa etmelidir. Dinimizin helal ve haram dairelerinin dışına çıkmamalıdır. İnsanlar Dünya hayatınında yaptığı her şeyin hesabını ahirette Allah’a verecektir.

Kötülüklerden sakınmak için daima dua etmeli ve ibadetlerimizi aksatmamalıyız. Kötü arkadaş çevresinden uzak durmalı ve bu tip ortamlardan sakınmalıyız.

Kumarı bıraktırmak için dua büyüsü ile ilgili çok daha detaylı bilgi için benimle irtibata geçebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir