Büyü

Muhabbet Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

Çok özen gösterilerek  hazırlanan bu büyü çok yüksek oranlarda olumlu sonuçlar meydana doğurmaktadır. Mutlaka İlim sahibi ve havas ilminde uzman bir hoca tarafından yapılması gerekmektedir. Büyü yapıldıktan 48 saat içinde etkisini göstermeye başlar. Tercübelerime dayanarak büyünün etki etmesi ve sonuç alınması 15-20 günü bulabilmektedir.

Muhabbet büyüsü kişiye özel hazırlanmaktadır. Oldukça etkilidir ve kısa bir zamanda mucizevi bir etki gösterir. Uygulama sonucunda yapılan büyü insan üzerinde taşınmaya başlanmalıdır. Bu şekilde büyünün etkisi başlamış olur.

Kısa bir süre sonra karşılıklı olarak ilişkilerde yumuşama, sevgi ve sıcaklık, oluşmaya başlayacaktır. Muhabbet büyüsü etkisini göstermeye başladıktan sonra geçimsizlik, küslük, anlaşmazlık gibi sorunlar azaldığını göreceksiniz.

Büyü sadece bir araçtır. Yapılan büyünden temiz bir iman, salih amel ve ibadetleri aksatmadan sonuç beklemek çok önemlidir. Daima dua etmeli ve Rabbimizi asla hatırımızdan çıkarmamalıyız.

Karı koca arasındaki ilişkilerin düzeltilmesi için sebepler müracaat etmek ve bu konuda büyü yapmak caizdir. Toplum ve insan yararı dışında büyü yapmak, yaptırmak dinen caiz değildir. Muhabbet büyüsü ak büyüdür. Ak büyüler dinen caizdir.

Yanlış ve rastgele yapılan büyüler aksine sonuçlar verebilmektedir. Bunun için çok dikkatli olmak gerekmektedir. Muhabbet büyüsü herkesin yapabileceği bir işlem değildir.

3 thoughts on “Muhabbet Büyüsü Kaç Günde Etki Eder?

  1. hocam cok sagolun tesekkurlerimi sunarim.herseyimiz duzeldi.ufak tefek sikintilar var oda normaldir.Esimlen aramizdaki yatak iside bozulmustu oda duzeldi birbirimize bakisimiz iyiye dogru gidiyor tartismalarimiz baya azaldi yok denecek kadar ailece beraber alisverislere olsun pikniye olsun beraberce mutlu bir sekilde artik cikip geziyoruz egleniyoruz sagolun varolun

  2. Hocam 4 yıllık evlıyız esım evı terk ettı ne aılemı nede dınımı ıstemıyorum cok dua ettım kabul olmadı dıyor 1 ay oldu hıc bı sekılde konusamıyoruz bı hocadan yardım aldık evımızde buyu oldugunu soyledı sadece bunu nasıl cozebılırız 2 yasında kızım var yardımcı olursanız sevınırım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir