Muska

Muhabbet Muskası İle Karı Koca Arasını Düzeltme

Muhabbet Muskası; aralarında muhabbet, sevgi, huzur olmayan karı koca arasını düzelten, birbirini terk eden, boşanan, kaçan veya her hangi bir nedenden dolayı uzaklaşan erkek veya kadının eski haline dönmesini sağlayan, gelin-kayınvalide arası geçimsizliklerde, kardeşler arası huzursuzluklarda, ortaklık ve iş ilişkilerinde uyumu, sevgiyi, saygıyı, hoşgörü ve anlayışı sağlama amacını taşıyan son derece etkili bir muska çeşididir.

Muhabbet muskasını sadece evli ve nişanlı çiftler, aile içi ilişkiler için uygulamaktayım. Onun haricindeki ilişkiler için muhabbet muskası uygulaması yapmamaktayım.

Belirli bir süre devam eden ilişkilerde uzaklaşmalar, bazen yıpranmalar sık sık ciddi boyuta varan kavgalar, hatta aylarca süren küslükler yaşanabilmektedir. Kişilerden herhangi biri inadından vazgeçmezse ilişkiler son bulma noktasına gelebilmektedir. Muhabbet muskası, kişilerin ısrarcı olduğu ve bu inadından vazgeçmediği durumlarda, ilişkinin yavaş yavaş daha sıcak, daha normal bir durum almasını ve aralarındaki soğukluk ve mesafelerin azalıp, kalkmasını sağlamaktadır.

Karı koca arasında olan geçimsizliğin sebebi bazen büyü veya sihir kaynaklı olabileceği gibi, maddi geçimsizlik, kötü bir olayın yaşanmasından dolayı oluşan sıkıntı, stres, psikolojik etkenler, evde bilgi alışverişinin olmaması, birbirini dinlememe, sorunları tek taraflı görme ve yorumlama, asabiyet, inatçılık, alçak gönüllü olmama, olayları geniş şekilde ele alamama, eşlerde hiç değişmeyen davranışların olması, fedakarlık gösterilmemesi, sürekli birbirleri ile mücadele halinde olmaktan kaynaklanabilir.

Tüm bu saydıklarımız eşlerin birbirlerinin gözünde kararmasına neden olmaktadır. Evlilik karşılıklı güven, birbirine yardımcı olma, hataları beraber düzeltip işin üstesinden gelmektir.

Muhabbet Muskası günah mıdır?

Halkımızı arasında her ne kadar büyü ismini taşısa da gerçekte, insanları birbirine sevdirip, sevgi ve muhabbeti arttırıp, daha mutlu bir hayata yönelttiği için dini anlamda hiç bir sakıncasının olmadığı bilinmesi gerekmektedir. İnsanları birbirine kaynaştırdığı için dini olarak günah değildir. Yapılan muskadan temiz bir iman, iyi niyet ve ibadetlerle ile sonuç beklemek son derece önemlidir.

Muhabbet muskası nasıl yapılır?

Muhabbet muskası kişiye özel hazırlanmakta olup mucizevi bir etkiye sahiptir. Muhabbet Muskası çok etkili bir muska çeşididir. Muhabbet muskası için daha fazla bilgi sahibi olmak isterseniz bana ulaşabilirsiniz.

1 thought on “Muhabbet Muskası İle Karı Koca Arasını Düzeltme

 1. Selamün Aleyküm Hocam

  Evden goden bir Eşi özel Hazırlanmış güçlü Muhabet Sevgi Muskası geri getirirmi
  Her Türlü inada ve Olaki kişinin üzerinde eger bir Sogutma Büyüsü Var ise yapılan
  Muska Güçlü Tesir edermi ? Yapılan Muskayı Evdeki Eşmi Taşıyaçak ? Yoksa Nasıl
  Giden Eş Allahın izni ile geri gelecek ? Ve ne kadar Süre yada gün içersinde bir
  Sonuç Alınır ? Yapılan Özel Muska Evden giden Eş de nasıl bir güçlü Etki yapar
  Yapılan Özel Muska da Evden giden Eş Evinde geri dönermi yoksa Halen Anne ve
  Babasının Sözü ile mi yola gider ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir