Nazar

Nazardan Nasıl Korunabiliriz?

Nazar çok güçlü bir enerjidir. Nazar etme etkisi bulunan kişiler insan ve nesnelere maddi ve manevi zarar verebilmektedir. Peki Nazardan Nasıl Korunabiliriz? Nazardan Korunma Yöntemleri Neledir?

Nazardan korunmak için daima Felak ve Nas Surelerini Okumalıyız. Sürekli dua etmeli ve Allah’a sığınmalıyız. Günlük hayatımızda bunları uygulamalı ve ibadetlerimizi aksatmamalıyız.  Nazardan korunmanın diğer bir yöntemi ise nazar muskasıdır.

Nazar Muskası, nazara uğramış veya nazara uğrama ihtimali yüksek olan kimselerin nazara karşı korunmalarını sağlayan son derece etkili bir muska çeşididir.

Bir anda oluşan şiddetli baş ağrısı, uykusunun aniden gelmesi gibi kişinin vücudunda bir anda oluşan ağırlık hissi, unutkanlık, evlilik isteğinin olmaması ya da evli ise cinsel isteksizlik, fenalaşma ve sürekli esneme hali, gözlerde herhangi bir hastalık olmamasına rağmen oluşan yanma ve kızarıklıklar, kaşıntılar, herhangi bir neden olmadan gözlerin yaşarması ve gözlerinden yaş akması, sebepsiz yere aşırı terleme ve hararet oluşması gibi oluşan durumlarda nazar muskası çok etkili olmaktadır. Nazar hakkında daha detaylı bilgi için tıklayınız.

Resulullah (S.A.V.) Efendimiz şöyle buyurmaktadır: Göz değmesi hak ve gerçektir. Eğer kaderin önüne geçen bir şey olsaydı, nazar, onun önüne geçerdi.

Nazar karşı korunmasın en etkili yolu nazar muskasıdır. Daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz bana ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir