Muska

Rızık Açma ve Bereket Muskası

Rızık ve bereket muskası; ailesinin geçimini sağlamak amacıyla ticaret, esnaflık veya maaşlı olarak bir iş yerinde çalışan kişilerin, bu çalışmalarının karşılığı olan başarıyı yakalama konusundaki engellerin ortadan kaldırılması için uygulanan son derece etkili bir muska çeşididir.

İnsanlar sürekli engellerle karşılaşıyorsa bunun başlıca nedenlerinden bir tanesi rızık ve kısmetinin kapanmış olmasıdır. Toplum içinde ne yazı ki birbirini çekemeyen insanlar kin ve hasedinden dolayı başkalarına zarar vermek istemektedirler. Bu insanların başvurduğu yöntemlerin en başında kara büyü yaptırmasıdır.

İnsanların rızk bereketlerini artıran, işlerini açan, rızk ve bereket duası, rızk ve bereket muskası kişiye özel olarak hazırlanmaktadır. Yapılan muskadan temiz bir iman, iyi niyet ve ibadetlerle ile sonuç beklemek son derece önemlidir. Bereket duasının sonuçları son derece hızlı alınır. Yeter ki insanlar içlerinden gelerek ve saf ve temiz niyetlerini korusunlar.

Büyüye maruz kalmış olabilirsiniz. Sizi çekmeyen insanlar, ticari rakipleriniz, kötü niyetli arkadaşlarınız ve hatta akrabalarınız tarafından size büyü yapılmış olabilir.

Bu durumundan kurtulmanın en etkili çaresi rızık ve bereket muskasıdırDaha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz bana ulaşabilirsiniz.

1 thought on “Rızık Açma ve Bereket Muskası

  1. sela ben ne yapim hic rizkim yok esim hasta. Ne yapabiirim bana yrdim eeermisiniz hocam ben Azeribeycandan ariyorum azeriyim /Ne yapmam lazim yalvaririm param olmsi icin.Tesekkur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir