Muska

Şans ve Basiret Muskası

Şans ve basiret muskası insanın çok boyutlu olan manevi boyutunda oluşan olumsuzluklara karşı son derece etkili bir muska çeşididir. İnsan çok boyutlu bir varlıktır. İnsanların nasıl gözleri varsa, basiret gözü de de vardır, nasıl elleri ve ayakları varsa, basiret eli ve basiret ayağı da vardır.

Yani basiret vücudumuzun manevi boyutlarından biridir. Kötü niyetli insanlar büyü yaparak basiretinizi bağlayabilir ve hayatınızda ciddi olumsuzluklarla karşılaşmanıza neden olabilirler. Basiret ve şansı bağlanan insanlar diğer insanlara nazaran daha endişeli ve gergin olurlar. Çünkü büyü direk iradenize tesir etmektedir. Üzerinde bulunan büyünden dolayı hayatlarında karşılarına çıkan şeylerin farkına varamaz. Gerginlik ve endişeden dolayı karşısına çıkan bütün fırsatları teper ve kaçırır.

Böyle bir durumdan derhal kurtulmak gerekmektedir. Bundan kurtulmak için öncelikle nedenler ortadan kaldırılmalıdır. Şans ve basiret muskası bu nedenleri ortadan kaldırmaya yardımcı olacaktır. Yapılacak olan muska üzerinizdeki iradenize tesir eden büyüyü ortadan kaldıracaktır. Hayatınızda endişe ve gerginlikler son bulacağından, karşınıza çıkan fırsatları çok daha iyi değerlendireceksiniz. Muskasının etkili olması için sürekli Rabbimize yönelip dua etmemiz gerekmektedir. Ayrıca şans ve basiret muskası sizi büyüden koruyacağından, size karşı kötü niyetli insanların büyü yapmasını engelleyecektir.

Böyle bir durum ile karşı karşıya kaldığınızda, Şans ve basiret muskası hakkıda detaylı bilgi için benimle irtibata geçebilirsiniz. Rabbim bizi kötü niyetli insanların şerrinden muhafaza buyursun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir