Alternatif Tedavi

Sara Hastalığı ve Epilepsi Nöbeti İçin Manevi Dua Tedavisi

Kişiye özel olarak yazılan vefk ve okuma işlemleri ile, sara hastalarına manevi dua ile tedavi uygulanmaktadır. Epilepsi nöbeti halk arasında sara hastalığı olarak bilinmektedir. Okumalara ilave olarak ervahlar ve hüddamlardan bilgi alınır. Alınan bu bilgi alış verişi ile sara hastasına hangi okumanın daha faydalı olacağı tespit edilerek tedavi işlemine geçilir.

Sara hastalığı insanın yaşam kalitesini düşüren çok ciddi bir hastalıktır. Sara nöbetlerinde şuur kaybı yaşanır ve kişi yaptıklarının farkında değildir. Nöbetten sonra da yaptığını hatırlamaz. Hasta ellerini ve kollarını istek dışı sağa sola hareket ettirir. Ağzından köpük gelerek gözlerinin önünde noktalar oluşur. Bu durum hastanın yaşam kalitesini oldukça düşürmektedir. Çünkü ne zaman sara nöbetine yakalanacağını bilemez. Bu açıdan bakıldığında hasta genelde toplum içine çıkmak istemez.

Uzun süren tedavi süreçlerine rağmen modern tıp hala bu hastalığa tam olarak bir çözüm getirememiştir.

Sara hastalıkları için manevi dua tedavisi hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için benimle irtibata geçebilirsiniz.

2 thoughts on “Sara Hastalığı ve Epilepsi Nöbeti İçin Manevi Dua Tedavisi

  1. Slm aleyküm 10 yıldır epilepsi hastasıyım gitmediğim doktor,hekim ve hoca kalmadı fakat halen nöbet geçiriyorum ve hastayım. İnternette dolanırken sitenizi gördüm ne tür tedavi yönteminiz var yada nasıl tedavi ediyorsunuz doğrusu merak ettim. Fakat şunu da ilave etmekte fayda var, çok kez kandırıldım ve bir çok insan hasta olmama rağmen hakkıma girdi, hepsini Allah a havale ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir