Bilgilendirme

Seyyid Mir Bedirhan Hoca Sadece Büyü Bozmaktadır

Kara büyü yapmak daha doğrusu insanlara zarar vermek amacı ile büyü yapmak şeytana hizmet etmektir. Gerek görsel medyada gerekse internet ortamında gördüğüm bazı kara büyü yapıyoruz gibi haberleri üzülerek takip ediyorum.

Şeytan daima insanların huzur içinde yaşamalarını ve mutlu bir hayat geçirmelerini istemez. Şeytan Rabbine isyan ederek kıyamet gününe kadar insanları kendisi ile beraber cehenneme sürüklemeyi amaçlamaktadır. Bunları yapabilmek içinde bütün imkanlarını seferber eder. Kara büyü yapmak şeytana hizmet etmektir. Şeytan ile beraber cehenneme sürüklenmektir. Şeytan, insanları Dünya hayatında mutsuz etmek için insanların nefislerine vesvese vererek kendisi ile arkadaş olmasını ister. Kara büyü yapmak veya yaptırmak şeytanın korkunç bir tuzağıdır. Literaturde insanların ruhsal bir şekilde etkileme şekline “büyülenme” denilmektedir.

İyilik ve kötülük asırlardır hep kavga ve savaş halindedir. Rabbimiz bize iyiliği emrettiği ve kötülükten men etmeyi emretmiştir. Toplum içinde ne kadar iyi insanlar var ise o kadar da kötü insanlar bulunmaktadır. Rabbim bizi kötü insanların şerrinden korusun.

Seyyid Mir Bedirhan Hoca sadece şeytanın tuzakları olan kara büyüleri bozmaktan başka hiçbir işlem yapmamaktadır.

İnsanlara zarar vermek amacı ile kara büyü yapmanın sonuçları oldukça ağırdır. Aklını Şeytanın emrine vermiş kıskanç birisi ve yine Şeytan ile beraber olan bir hoca vasıtası ile karı kocaya bir büyü yaptığında bunun vebalinin ne kadar ağır olduğunu düşünmek gerekmektedir. Şayet büyü yardımı ile o yuva dağıldığında ortada kalan çocukların vebalini kim nasıl alabilir? Yıkılan yuvanın sonuçlarını kim ne kadar üstlenebilir?

Dünya hayatı bir imtihandır. Yaptığımız herşeyin hesabını Ahirette Rabbimize tek tek vereceğimizi asla aklımızdan çıkarmamak gerekmektedir. Dünya çıkarlar ve menfaatleri yüzünden insanlara zarar vermek Şeytanın oyunundan başka hiçbir şey değildir.

İster erkek olsun ister kadın büyü vasıtası ile iradesine hüküm ederek duygusal bağlar kurmak ne kadar ahlakidir? Dinimiz zaten bu tür ilişkileri kesinlikle yasaklamıştır.

Büyü yapmak topluma iyi şeyler kazandırıyorsa ancak caiz olabilir. Bunlar ak büyü, ak vefkler ve dualardır. Günlük hayatta yemek yapmak için bıçak kullanmak caiz ama aynı bıçakla bir insanı yaralamak veya zarar vermek caiz değildir. Büyü olayına bu şekilde yaklaşmak gerekmektedir.
Şayet etrafınızda size büyü yapıldığından şüphe ediyorsanız, büyü bozmak için Seyyid Mir Bedirhan Hoca ile iletişime geçebilirsiniz. Karı koca arasında huzursuzluğun giderilmesi için müracaat edebilirsiniz. Bu işlemler haricinden asla ve asla başka bir büyü işlemi yapmamaktayım.
Rabbim bizi Şeytanın tuzaklarından korusun ve bize temiz bir iman nasip etsin İnşaallah. Allah’a emanet olun.

9 thoughts on “Seyyid Mir Bedirhan Hoca Sadece Büyü Bozmaktadır

  1. iyi akşamlar hocam sizi rahatsız ediyorum ama birşey sormak istiyorum.
    eşimden 2 aydır ayrıyım ve birden fazla hoca ya gittim bir çare diye çoğu büyü olduğuu söyledi.fakat birde nfazla büyü varmış üzerinde ve çakışmadan dolayı ters tepki yapmış ve eşmin gözü beni görmüyormuş gibi şeyler söylediler.ve bu büyünn bozulmadığını söylediler bazılarıda korumalı büyü bu bozulmaz dediler sizce bozulmayan büyü varmıdır

    1. Konu ile alakalı iletişim telefonu olan 0532 100 4917 nolu telefondan bana ulaşabilirsiniz.

  2. iyi günler benim bir erkek kardeşim var.üniversiteyi bitirdiğinden beri çok değişti.sinirli şüpheci karamsar etraf da ne oluyor diye merak eden biri halini aldı.sürekli bir para kazanma hırsı var.sürekli beyin çalışıyor.eczane dışında ilgilendiği hiç birşey yok .herşey hakkında karamsar kötümser olumsuz düşünüyor.psikoloğa gidiyoruz.ancak eskiden dini inancı daha fazlaydı.şuan çok az.zorla dua okutuyoruz.ne yapacağımızı bilemedik. büyü yada kötü bir şey varmı bilemedik. ama yardıma ihtiyacımız var.

  3. Selamünaleyküm hocam iyisiniz inşallah hocam benim size birşey danismam lazım lütfen yardımcı olun sürekli gece gunduz tuvalet ve banyonun altından beyaz bir iisik görüyorum encokto banyonun kapısının altında. Ne dur bu büyü varmidir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir