Cin-Musallat

Size Aşık Olan Cinden Kurtulma Yolları

Aşık olan cinden kurtulmak: İnsanlardan sonra bilinçli varlık olarak cinler gelmektedir. Kuran-ı Kerim’in 72. suresi ve 28 ayetten oluşan “Cin Suresi” cinler ile ilgilidir. Bu açıdan, cinler ayrı bir varlık olarak yaratılmıştır. Bazı bilim adamları da cinlerin varlığını ve görünmez bir enerji olduklarını kabul etmektedir.

Eğer cinler bir insana aşık olmuşsa o kişiye ulaşabilmek kişinin zayıf anını kollar. Zayıf bir anında  bu kişiyi ele geçirip hakimiyet kurar. İnsanlarda cinlere aşık olabilir. Cinler insanların şekline girebilir. Cinler insanların sevdiği bir kişinin şeklinde (suretinde) görünebilir. Çünkü cinler insanın zihninde ve rüyasında sürekli onunla birlikte olur.

Bu durumda birisine musallat olan aşık olan cinden kurtulmak gerekmektedir. Şayet tedbir alınmazsa cin o insana her şeyi yaptırabilir. Aşık cin sürekli kişinin zihninde ve rüyasında onu taciz eder. Hatta çok ileri boyutlarda nadiren cinlerden hamile kalıp çocuk sahibi olan vakalar bile görülmüştür.

Medineli bir kadının cinlerden bir arkadaşı vardı. Cin, kuş şeklinde gelip, evinin duvarına düştü. Kadın ona in aşağıya   konuşalım deyince şu yanıtı verdi: Hayır olmaz Mekke’ye bir peygamber gönderildi; bir arada kalmamızı men etti ve bize zinayı yasakladı diye cevap vermiştir. (Beyhaki, Cabir nakil etmiştir.)

Aşık olan cinden kurtulmak için bazı yöntemle bulunmaktadır. Kuran-ı Kerimden konu ile alakalı ayet ve sureler bulunmaktadır. Cin musallatı altında olan kişi Nas suresi, Felak suresi, Saffat suresi ve Ayetel kürsi okumalıdır. Genelde gece vakitlerinde okuması daha faydalıdır. Çünkü cinler genelde gece vakitlerinde musallat olmaktadır. Uyumadan önce bu sure ve ayetleri okumaya özen gösterin.

Diğer en etkili yöntem ise cinlerden kurtulma muskasıdır. Bu muska kişiye özel olarak yapılmaktadır. Muskayı yapmadan önce bakım işlemi yapılması gerekmektedir. Bu şekilde cin ile iletişim kurularak cin hakkında bilgi sahibi olunur. Hüddamlardan yardım alınarak daha cin hakkındaki bilgilerin doğruluğu sorularak teyid alınır. Çünkü cin kendisi hakkında yalan bilgiler verebilir. Gerekli bilgiler toplandıktan sonra muska hazırlanır.

Muska yapılan kişi muskayı her zaman üzerinde taşıması gerekmektedir. Daima abdestli olmaya özen göstermeli ve ibadetlerini aksatmamalıdır.
Aşık olan cinden kurtulmak, cin musallatı ve cin çıkarma konularında daha detaylı bilgi sahibi olmak için benimle iletişime geçebilirsiniz.

3 thoughts on “Size Aşık Olan Cinden Kurtulma Yolları

  1. 3 kez Tarot baktırdım ve hepsinde yaşım kadar büyü olduğu ayrıca musallatımın hristiyan olduğu söylendi nasıl kurtulabilirim bende hristiyanlık dinine mensubun

  2. ben 50 yaşında 15 yaşında hastalandım bana aşıkolmuş hastalıklarım iyice arttı evden cıkamaz hale geldim ne yapabilirim

  3. Merhaba ben bu sorunları yaşıyorum sürekli en ufak şeye öfkeleniyor ve evde sürekli kötü koku kokuyormuş gibi hisediyorum oysa ev kokmuyor ve rüyalarımda köpek,kırmızı gözlü bir erkev ve de siyah bişey göruyorum ve birde ayak uçlarımda kınaya benzeyen lekelerle uyandım o lekeler 2 ay gitmedi ve sanki iç sesim benimla konuşuyo gibi hisediyorum nefesimde daralmalr oluyo diger sitelerden araştırdığmda
    hemen hepsini yaşıyorum resmen hayatım kapusa döndü aileme sevdiklerime karşı sogukluk hisediyorum lütfen yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir