Büyü

Tarihten Günümüze Bütün Yönleri İle Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü çok eski çağlara dayanan ve oldukça etkili bir kara büyü çeşididir. Bu büyüyü Süryaniler ve İbraniler’de uyguladığı için halk arasında bu ismi almıştır. Dolayısı ile papaz büyüsünü sadece papazlar veya diğer gayrimüslimler yapmaz.

Papaz Büyüsü Nasıl Yapılır?

Ölü toprağından, hanımların ay başı kanından, erkeğin menisinden ve kefen bezi maddeller kullanılarak çeşitli şekillerde yapılmaktadır. Kullanılan maddeler ilave olarak vefk yazılır ve dua okumaları yapılır. Bu herhangi bir günde yapılmaz ve büyünü yapılış günleri bulunmaktadır. Herhangi bir zamanda yapıldığında tesirli olmamaktadır.

Papaz Büyüsü Niçin Yapılır?

Karı koca arasını bozmak ve cinsel hayatlarına zarar vermek için, seven çiftleri ayırmak için, kısmet bağlamak, işlerine zarar vermek gibi kötü amaçlarla hizmet edilerek yapılır. Oldukça tehlikeli ve etkili bir büyüdür. Kara büyü grubundadır. Kara büyü ile alakalı Kara Büyü Nedir ve Niçin Yapılır? makalemize göz atabilirsiniz.

Papaz Büyüsüne Uğramanın Belirtileri Nedir?

Papaz büyüsüne uğramanın en belirgin belirtileri, günlük yaşamınızda hiçbir problem olmadığı halde aniden ortaya çıkan sorunlardır. Karı koca arasında aniden problem çıkmaya başlarsa, işleriniz ani bir şekilde ters gitmeye başlarsa, aile ilişkileriniz bozulmaya başlarsa muhtemelen papaz büyüsüne maruz kaldığınız söylenebilir.

Büyüye maruz kalan kişi bilinç dışı hareketler sergilemeye başlar. Zaten büyü yapmaktaki amaç budur. Kişi kendisinde olan değişiklerin asla farkına varmaz ve ikaz ettiğinizde sizi önemsemez.

Konu İle Alakalı Videoyu İzlemenizi Tavsiye Ediyorum

Papaz Büyüsü Nasıl Bozulur?

Papaz büyüsünü bozma ile alakalı çok geniş ilim ve deneyim sahibi olduğumu beyan etmek istiyorum.Bu büyüyü bozmak için tecrübe edilmiş özel vefk ve dua yöntemleri kullanmaktayım. Havas ilminin hemen hemen bütün ayrıntılarına vakıf biri olarak bu  büyüyü çok etkin bir şekilde bozuyorum. Önceden oldukça başarılı sonuçlar vererek bu uyguladığım bu metotlar, papaz büyüsünün bozulması için oldukça başarılı metotlardır. Büyü her hoca veya medyumun yapabileceği bir işlem değildir. İlim ehli olmayan kişilerde yapacağınız işlemler size fayda yerinen zarar verecektir. Büyü bozma işleminden önce bakım işlemi yapılır. Sonra özel vefk ve dua okumaları ile büyü bozma işlemi yapılır.

Papaz Büyüsü Günah mıdır?

Papaz büyüsü için şunu önemle beyan etmek istiyorum. Papaz büyüsünü asla yapmamaktayım. Papaz büyüsü, kara büyü grubunda olan bir büyü çeşididir. Yalnız bu büyüye uğrayan kişilere yardımcı oluyor ve tesirlerini ortadan kaldırmaya vesile oluyorum. Papaz büyüsü yapmak veya yaptırmak asla caiz değildir.

Büyü ancak insan ve toplum yararına yapılırsa ak büyü sayılır ve caiz olur. Karı koca arasını düzeltmek için büyü yapmak veya kara büyüye uğrayan şahısların büyülerini bozmak için büyü yapmak ancak caiz olur. Papaz büyüsünü bozdurmak dinen caizdir.

Bu büyüler genellikle kötü duyguları taşıyan hoca ve medyumlar tarafından yapılmaktadır. Dünyasını öteki dünya ile değiştiren kişi ister hoca olsun, ister başka bir şahıs olsun ne fark eder? Rabbim bizi kötü insanların, kötü hoca ve medyumların şerrinden muhafaza etsin.

Papaz Büyüsünden Nasıl Korunabilirim?

Bu büyüye karşı karşı korunmak için Felak ve Nas surelerini her zaman okumasını tavsiye ediyorum İbadetlerinizi asla aksatmayın ve daima dua edin. Ancak tecrübeli hocadan bakım işlemi yaptırdıktan sonra size bu büyü yapıldığı netleşirse, kişisel çabalar ile bu büyüyü bozmak imkansızdır. Büyü bozma ve diğer konularda daima benimle iletişime geçebilirsiniz.

7 thoughts on “Tarihten Günümüze Bütün Yönleri İle Papaz Büyüsü

  1. Allah razı olsun hocamızdan bu lanet papaz büyüsünden kurtardığı için.Dile kolay tam 20 sene çektim gitmediğim hoca kalmadı şuan öyle bi mutluyumki nefes aldığımı dünyadan bi tat aldığımı hissediyorum.Arkadaşlar bu iş pratisyen,uzman,prof meselesi gibidir.Nasılki doktor doktor dolaşırsın bir profa geldiğinde hemen farkı görüp oh dersin.Tabi bu işte prof diye geçinen hocalarda mevcut!

  2. Cok cok tesekkurlerimi sunar saglikli gunler dilerim.Sizin gibi gercekten bu kara buyuyu bozan hocalar yok gormedim.Bu sikintim icin cok hocaya gittim kimisi 3 gunde bozarim,kimisi biseyler yazip verdi hic birinden fayda goremedim.Gece oldugu zaman benim icin kabusum oluyordu.Hic bir zaman gecenin gelmesini istemezdim.Cunku tam yatmaya calisirdim birden beni korkutup irkilirdim.Bazende yatardim sabaha kadar korkulu ruyalar gorur cok yuksek yerlerden diserdim.Evle ilgili esimlen aramda problemler ayrica yasanirdi.Kurtuldum bu siki tilarimi atlattim o bana yeter

  3. Hayirli geceler.Benim bir amca hocam vardi yillardir babama anneme tum buyu cesitlerini yapiyordu babam onun yapmis oldugu buyulerin yuzunden yatalakti taki gecen rahmetli oldu biz bozuyorduk o yeniliyordu ailece hayatimiz tepetaklakti benim iki kiz kardesim ile uc abim eslerinden ayrildilar mal mulku hepsi gitti napsak bostu kara buyu cesiyltlerinin hepsini uyguluyordu bize domuz yagi,papaz buyusu,sabun buyusu,adet kani buyusu tekrarliya tekrarliya yapiyordu cok eski el yazmasi bir kitap vardi elinde ondan yapmaktaydi.seyyit hocamizdan milyon kere Allh razi olsun bizi kurtardi ve tum buyuleri hatta ona geri gonderdi suan kendisi bizim yerimize gecti felc oldu yatalak suan Allah onun azabini yuz bin kere katlandirsin gun yuzu gormesin obur dunyada yeri olmasin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir