Alternatif Tedavi

Tıbbın Aciz ve Çaresiz Kaldığı Hastalıkların Alternatif Tedavi Yöntemleri

Özel olarak yapılan vefk ve okuma işlemleri ile birçok hastalığın mucizevi bir şekilde iyileştiğini gözlemlemiş bulunmaktayız. Ayıca ebced hesabı ve diğer manevi yöntemler (Cin, Hüddam vs)  ile hastaya ilave olarak verilebilecek bitkisel kürlerde hazırlanmaktadır. Çünkü her insanın bitkisel tedaviye vereceği tepki farklıdır. Ebced hesabı ve manevi yöntemler ile hastaya hangi bitkinin iyi geleceği tespit edilmektedir. Bu şekilde uygulanan tedavi yöntemlerinde daha olumlu sonuçlar alınmaktadır.

Öncellikle şunu belirtmek istiyorum. Hastalık konusunda çalışma yapmak oldukça tecrübe ve ilim isteyen çok hassas bir konudur. Rastgele yöntemlerden uzak durun. İlim sahibi olmayan sahte hocalardan uzak durmaya çalışın. Uygulamayı yapacak olan kişiyi mutlaka araştırın. Araştırma sonucunda hakkında detaylı bilgi sahibi olduktan sonra kendisi ile irtibata geçin. Dönüşü olmayan sorunlarla karşılaşmamak için mutlaka tedbirli ve dikkatli olun.

Tıp alanındaki bilimsel gelişmelere her gün bir yenisi eklense bile henüz çare bulunamamış birçok hastalık bulunmaktadır. Araştırmalara büyük bütçeler ayrılsa bile, tıp hala birçok hastalık konusunda çaresizdir. Bazı hastalıklar öldürücü boyutta olup, bazıları ise ömür boyu bu hastalıkla yaşamak zorunda kaldığımız ve yaşam kalitemizi düşüren hastalıklardır.

Dinimiz, insan sağlığının korunmasına ve hastalandığı zaman tedavi olmasına oldukça önem vermiştir. Ancak tedavi ile insanların hastalıkta çare bulamadığı bir sürü hastalık mucizevi bir sonuçta tedavi edilebilmektedir. Uzun tedavi süreçlerine rağmen çocuk sahibi olamayan çiftlerin çocuk sahibi olduğunu, görme yeteneğini kaybeden hastaların görmeye başladığına, yürüme yeteneğini kaybedenlerin yürümeğe başladığına, konuşma yeteneği kaybeden kişilerin konuşmaya başladığına, doktorların artık yapacak bir şey kalmadı dediği hastaların sağlığına kavuştuğunu gerek duyuyor ve gerekse şahit oluyoruz.

Hastalıklara karşı dua etmek ve Allah’tan şifa dilemek, ilk peygamberlerden günümüze kadar gelen bir uygulamadır. İnsanı yaratan, yaşatan ve her hastalığın şifasını veren Allah’tan dua ile şifa talebinde bulunarak tedavi olmak özel bir tedavi yoludur. Bu yol bizlere Peygamber Efendimiz (S.A.V.) tarafından öğretilmiştir.

Hastalık şekillerine göre uyguladığım tedavi yöntemleri:.

Kanser, felç, tümör gibi ağır hastalıklarda öncellikle okuma ve özel vefk yöntemleri uygulanır. Okuma yöntemlerine ilave olarak ebced hesabı ile hangi bitkinin hastaya iyi geleceği tespit edildikten sonra tedavi işlemine geçilir.

Görme özürlü, işitme özürlü, epilepsi, sara, otizm gibi hastalıklarda ise okuma yöntemi uygulanmaktadır. Okuma yöntemi ile birlikte ervah ve hüddamlardan bilgi alış verişi sağlanarak hastaya hangi okumanın daha faydalı olacağı tespit edilerek tedavi işlemine geçilir.

Peygamber Efendimiz (S.A.V.) Ey insanlar tedavi olunuz. Çünkü yüce Allah şifasını vermediği hiç bir hastalık yaratmamıştır diye buyurmuşlardır.

İnsanın hastalandığında şifa için sebeplere müracaat etmesi, bu çerçevede tedavi olması, tavsiyelere uyması, ilaçlarını kullanması ve şifayı yalnız Allah’tan beklemesi şifa için önemli birer filli dua niteliği taşımaktadır. Bilinmelidir ki dua müminin zırhıdır. Saf ve temiz bir iman, iyi niyet ve ibadetlerle ile sonuç beklemek son derece önemlidir. Gerçek şifa verici Yüce Allah’tır.

3 thoughts on “Tıbbın Aciz ve Çaresiz Kaldığı Hastalıkların Alternatif Tedavi Yöntemleri

  1. selamlar Hocam.Eşimin görme sinirleri ile problemi var ve tıpta gitmediğimiz hastane kalmadı.20 yıldan fazladır tetkik,muayene başvurmadık doktor kalmadı ve bir çare bulamadık.Son çare önce Allah sonra size danışmaya karar verdim.Görmesi git gide azalıyor kullandığı göz damlası( hergün) sadece durdurabilirse diye kullanıyoruz.İyileşme için değil…Sizden bu konuda yardım ve dua istiyoruz.Lütfen ne yapmamız gerektiğini bize iletirseniz sevinirim.Saygılar

  2. S.a hocam ben yaklasik 3 aydan beri uyuma/uykuya dalma yetenegimi kaybettim. Uyku bir nimettir. Beyin uyku üretmiyor. Beyin hastaligi, ve bugune kadar herhangi bir tedavisi bulunmamakta. Dunya uzerine son derece nadir görülen bir hastalik. Ölümcül insomnia diyorlar, jenetik olani var ve kendinden olusabileni var jenetik olmadan. Milyarlarca insandan belki 100 kiside bu hastaligin oldugu soyleniyor. Tibbin aciz kaldigi bu hastalikta ALLAH’tan baska kimse bunun sifasini veremez. ALLAH’IN rahmetinden ümit kesilmez biliyorum, ama bu hastaligi ilim bile tanimiyor ve son derece nadir gorulen bir hastalik oldugu icin pek fazla arastirma yapilmiyor. Hocam ALLAH’in gücüne inanarak kendimi okutmam bu hastaligima sifa verir mi? Ve ümidimi kesmem dogru olur mu hocam. Bu hastaligimdan dolayi gelecege cok caresiz bakiyorum ve hayattan kopmus gibiyim. Hocam bana bu konuda dua ve yardimci olabilirseniz cok memnun olurum. Aslm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir