Tılsım

Toplum İçinde Herkes Tarafından Sevilmek İçin Tılsımlar

Kendimizi mutlu ve başarılı hissettiğimizde etrafa pozitif enerji, aksine kendimizi üzgün ve yalnız hissettiğimizde etrafımıza da negatif enerji yayarız. Yaydığımız bu enerji etrafımızdaki insanlar tarafından da hissedilmektedir. Herkes tarafından sevilmek için tılsım, ruh halinizi etkileyerek daha neşeli ve mutlu olmanızı sağlayacaktır.

Herkes tarafından sevilmek için yapılan tılsımı taşıyan kişi pozitif bir enerji kazanacaktır.  Aynı zamanda bu tılsımı taşıyan kişi etrafına pozitif enerji yayacaktır. Üzerindeki ve etrafınıza yaydığınız pozitif enerji ile insanların gözünde daha farklı görüneceksiniz. Tılsım, herkes tarafından aranan ve popüler biri haline gelmenize vesile olacaktır.

Konu İle Alakalı Videoyu İzlemenizi Tavsiye Ediyorum

Dolayısı ile güçlü şekilde pozitif enerji yayıyor iseniz, gittiğiniz yerlerdeki kişileri olumlu etkileyebilirsiniz. Negatif enerji yayıyor iseniz “yine mi geldi bu? tadımızı kaçırmaya geldi!” şeklinde cümlelere maruz kalırsınız. Etrafınızdaki insanlar sizden uzaklaşmak ister.

Başarılı insanları gözlemlediğimizde büyük bir kısmının toplum içinde sevilen kişiler olduğunu siz de fark edeceksiniz. Sevilmek; mutlu ve başarılı olmak gerekli olan çok önemli bir anahtardır. Sevilmek ve toplum içinde itibar görmek, işlerinize daha fazla önem vermenizi sağlayacaktır. Etrafınızda daima örnek olarak gösterilen biri olacaksınız.

Tılsımlı nesneler, tılsımı taşıyana başkalarında olmayan özellikler eklerken, gerektiği zaman onları belalardan korunmasına vesile olmuştur. Fakat burada kesinlikle belirtilmesi gerekir ki, bunların işe yaraması için, Allah’a iman ve iyi niyet şarttır. Tılsımı taşıyan, her şeyin Allah’tan olduğuna iman etmeli ve tılsımın sadece O dilerse bir işe yarayacağına iman etmelidir.

Tılsım yapmak çok kolay bir işlem değildir. Tılsımı yapacak olan hoca veya medyumun ilim ehli ve yapacağı tılsımı da iyi niyetlerle yapması gerekmektedir. Hoca veya medyumun havas ilmini uzmanlık derecesinde bilmesi lazımdır. Aksine hocaların yapacağı işlemler para tuzağından başka bir şey değildir.

Tılsım kişiye özel olarak yapılmaktadır. Kişinin özellikleri ve huyları ne ise tılsımda ona göre yapılır. Bazı yerlerde hazır olan satılan tılsım adı altındaki ürünler süs eşyası ve takıdan başka bir şey değildir. Tılsım hazır olarak yapılıp satılacak bir şey değildir.

Herkes tarafından sevilmek için tılsım ve diğer konulardan danışmak için hiç çekinmeden benimle iletişim kurabilirsiniz.

10 thoughts on “Toplum İçinde Herkes Tarafından Sevilmek İçin Tılsımlar

 1. merhaba hocam ilk önce çok teşekkür ederim.Çevrem beni sevsin dedim ama baktım herkes tanıdığım ve tanımadığım kişiler bile beni sevdi saygı sevgi hürmette bulunuldu.Tılsımlı muskam çok işime yaradı.Benim bir tane erkek kardeşim varı çok sinirli asabiydi onlan hep kavga ederdik o bile şuan bana saygı gösteriyor

 2. merhaba hocam ilk önce çok teşekkür ederim.Çevrem beni sevsin dedim ama baktım herkes tanıdığım ve tanımadığım kişiler bile beni sevdi saygı sevgi hürmette bulunuldu.Tılsımlı muskam çok işime yaradı.Benim bir tane erkek kardeşim varı çok sinirli asabiydi onlan hep kavga ederdik o bile şuan bana saygı gösteriyor

 3. benim anne ve babam beni hiç sevmiyor.Bir türlü yaranamadım.Bunun için bişeyler yapabilirmiyiz

  1. Hayırlı günler dilerim. 0532 100 4917 nolu telefondan benimle iletişim kurabilirsiniz.

 4. Merhaba ben makina mühendisiyim.İlk yıllar sevilen sayılan biriydim.İşlerimde güzeldi.Ne olduysa evlendiğim günden beri hem işimi kaybettim hem çevrem benden uzaklaştı.Herkes tarafından sevilmek için hocama muska yaptırdım.Tüm çevrem tanıdıklar tekrar sevgi saygınlığımı kazandım.Şuan bir firmada iş başıda yapmış olmaktayım.Teşekkürlerimi sunarım

 5. beni hiç kimse sevmedi hayatım boyunca hele bayanlar hiç yaklaşmıyor napmam lazım hocam derdime çare olun

  1. 0532 100 4917 nolu telefondan benimle iletişim kurabilirsiniz.

  1. 0532 100 4917 nolu telefondan benimle iletişim kurabilirsiniz.

 6. Hocam bana yardımcı olmanızı istiyorum okulda arkadaşlarım ve öğretmenler tarafından saygı duyulmak istiyorum. Bu sayede ilmimide genişletmek istiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir