Alternatif Tedavi, Büyü

Uyuşturucudan Soğutma ve Bırakma Büyüsü

Uyuşturucudan soğutma büyüsü ve duası, uyuşturucu bataklığında olan eroin, esrar ve bonzai gibi illetlerden kurtulmak için uygulanan bir yöntemdir. Bu yöntemde önce hastaya bakım işlemi yapılır. Bakım işleminden sonra hüddamlardan bilgi alışverişi alınır. Bütün bu işlemlerden sonra en tesirli büyü uygulanır. Daha önceki yaptığım uygulamalar ile birçok uyuşturucu bağımlısı kişilerde olumlu sonuçlar aldım.

Hastaya günlük olarak okuyacağı tesirli dualar verilir. Hasta bu duaları mutlaka her gün okumalıdır. Hasta tevbe etmeli ve ibadetlerini aksatmadan yerine getirmelidir. Allah’ın izni ve yardımı ile bu işlemlerden sonra bu beladan kurtulmuş olacaksınız.

Konu İle Alakalı Videoyu İzlemenizi Tavsiye Ediyorum

Uyuşturucu günümüz gençliğin en büyük belasıdır. Anne ve babaların korkulu rüyası haline gelen uyuşturucu, kullanma yaşı da oldukça düşmüştür. Uyuşturucuya ulaşmak çok kolay bir hale gelmiştir.

Zehir tüccarları geçici Dünya menfaati yüzünden tertemiz çocukların kanına kötü arkadaşlar edindirmek sureti ile girmektedir. Bu arkadaş! denen insanlar gençleri kendi tuzaklarına düşürüp birer bağımlı haline getirmektedirler.

Uyuşturucu olarak kullanılan maddelerin kimyasal yapıları yüzünden insanların merkezi sinir sistemini etkilemektedir. Uyuşturucu ciddi bir fiziksel ve psikolojik tahribata yol açar. Bir kez dahi kullanan herkes için bağımlı olma riski çok yüksektir.

Dinimizi yaşamımız en temel direği olarak görüp yaşamamız gerekmektedir. Dinimiz insanlara huzur, barış ve kardeşliğin hakim olduğu bir hayatı yaşamaya sevk eder. İnsanlara güzel davranışlar sergilemesini öğütler. Din insanların dünyadaki hayatını en güzel şekilde inşa eder. İnsanların maddi ve manevi hayatını düzene sokarak manevi dünyasını rahatlatır.

Gençlerimizi namaza özendirmeliyiz. Salih namaz her türlü kötülükten koruyan bir zırh gibidir.

Yüce Allah: Sana vahyedilen Kitabı oku ve namazı kıl. Muhakkak ki namaz hayasızlıktan ve kötülükten alıkoyar. Allah’ı anmak elbette en büyük ibadettir. Allah yaptıklarınızı bilir. (Ankebut Suresi 45.Ayet) diye buyurmuştur.

Çocuklarımızın arkadaş çevresi çok önemlidir. Anne ve babaların bu konuda çok dikkatli olması gerekmektedir. Çocuklarının takıldığı arkadaş çevresini araştırmaya çaba göstermelidir. Çocuklarınıza asla baskı yapmayın. Çocuklarınıza yapacağınız baskı onu başka arayışlara yönlendirecektir.

Rabbim bizi şeytanın arkadaşı olan bu zehir tüccarlarının belasından korusun. Rabbim çocuklarımı ve gençlerimizi korusun İnşaallah.

Uyuşturucudan soğutma büyüsü ve duası uygulaması hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için benimle iletişim kurabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir