Büyü

Uzman ve Derin Bir Hoca Arıyorum

Büyü yapmak ve büyü bozmak uzmanlık gerektiren bir konudur. Büyüyü bozacak veya büyü yapacak olan kişinin konusunda derin bir hoca olması gerekmektedir. İlim ehli olmayan kişilerin yaptıkları uygulamalardan sonuç beklemek yanlıştır.

İşlem yapacağınız hocayı elinizden geldiğince araştırmaya çalışın. Sahte hocalara umutlarınız kaptırmayın. Bu hoca geçinen kişilerin yapacakları yanlış işlemler daha kötü sonuçlara yol açabilecektir. Rabbim bizi şer insanlardan korusun.

Doğru uygulama ve doğru kişi ile çözülemeyecek büyü yoktur. Büyü bozma işlemi fark şekillerde yapılmaktadır. Yapılan büyünün ağırlığına göre işlemin müddeti ve yapılacak uygulamanın şeklide değişmektedir. Kendisine büyü yapılmış ve bunu yeni fark eden ile üzerinden bir müddet geçmiş büyüyü bozmak için yapılacak işlemin ve çalışmanın müddeti aynı değildir.

Uzman olmayan kişilerin yaptığı çözümlerin kötü sonuçlar doğurabileceğini aklınızdan çıkarmayın. Her türlü manevi konularda ve büyü bozma işlemleri için iletişim kurabilirsiniz.

2 thoughts on “Uzman ve Derin Bir Hoca Arıyorum

 1. Selamualeykom Hocam ben isvecten irtibat kuruyorum. Ismim Bora benim bir sikintim var.

  Bende depresyon ve panikatagi olmus. Tam 2,5 hafta önce uykudan kalkirken ben kendi kendime dedim sen baban gibi hasta olucaksin ondan sonra o dusunce bende buyudu ve surekli onu dusundum sonra atak rahatsizlik umitsizlik korku endise cogaldi.

  Ben surekli rukye dinliyorum ve bitki cay iciyorum ve haftada 3-4 kere kosuyorum ve iyi hissetmeye basliyorum.
  Daha öncede basima gelmisti öyle bisey dayilarima gitim turkiyede orda bana muska yaptilar, yastik icin bir muska ama onu kayip etim, sumuk tedavisi ve hacamaat tedavisi yapilda bana iyilestim sonra Cok sukur Allahima. Ama simdiki sanki ben hisedebiliyorum kafamin icinde biseylerin dogru olmadigini hisediyorum ve rahatsiz ediyor. Surekli ben bu sefer iyilesmicem dusunceler oluyor ve kafamin icini dusuniyorum ayni anda sonra endise panikatagi oluyor.
  Hocam siz ne tavsiye edersiniz ne yapmam lazim ki rabbim sifa herkese ve banada verse?

  Hayirli gunler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir