Muska, Vesvese

Vesvese Hastalığından Kurtuluş Muskası

Vesvese hastalığından kurtuluş muskası, daimi kuşku, evham ve tereddütler içinde olup kuruntu hastalığına maruz kalmışsanız, elinizde olmadan içine düştüğünüz bu vaziyetten sizi kurtaracak ve negatif düşüncelerden sizi çekip alacak son derece tesirli bir muska çeşididir.

Vesvese ve kuruntu muskası kare veya üçgen seklinde yapılmaktadır. Muhteviyatına dualar, tılsımlar ve vefkler nakşedilip yapılmaktadırlar. Vesvese ve kuruntudan kurtulmak için yapılan muskaları çoğu hoca hastaya geldiği gün ve saat itibari ile yazıp vermektedir.

Bu işlem kesinlikle yanlış olup yapılan muskanın tesirini azaltmaktadır. Zira vesvese muskasının içine yazılacak ayet, dua ve vefklerin günü ve saati bulunmaktadır. Bu şekilde yapılan vesvese ve kuruntu hastalığından kurtulama muskası daha tesirli olmuş olacaktır.

Manevi konular ilim ve tecrübe gerektiren bir alandır. Rastgele ve ilim ehli olmayan medyum ve hoca geçinen kişilerden yapacağınız işlemler size fayda yerine zarar verebilecektir. Bu açıdan işlem yapacağınız hoca veya medyumun mutlaka geçmişini araştırmaya çalışın. Hakkından detaylı bilgi sahibi olduktan sonra iletişime geçin. Rabbim bizi kötü niyetli insanların şerrinden korusun.

Vesvese hastalığından kurtulma muskası ve daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz bana ulaşabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir