Muska

Vesveseden Kurtulma Muskası

Vesvese muskası sürekli şüphe, kuruntu ve tereddütler içinde olup vesvese hastalığına maruz kalmıdığınızda, elinizde olmadan içine düştüğünüz bu durumdan sizi kurtaracak ve olumsuz düşüncelerden sizi çekip alacak son derece etkili bir muska çeşididir.

Musa ancak niyeti ile kullanıldığında tesir etmektedir. Şifa sadece yüce Allah’ın elindedir. İyi niyet, temiz bir iman ve ibadetlerimizi aksatmadan netice beklenmelidir. Şifayı muskadan beklemek şirktir. Daima dua etmeli ve yüce Allah’a sığınmalıyız. Nas ve Felak surelerini daima okumalıyız.

Vesvese muskası kare veya üçgen seklinde yapılmaktadır. İçeriğine dualar, tılsımlar ve vefkler nakşedilip yapılmaktadırlar. Vesvese muskalarını çoğu hoca hastaya geldiği gün ve saat itibari ile yazıp vermektedir. Bu işlem kesinlikle yanlış olup yapılan muskanın tesirini azaltmaktadır. Çünkü vesvese muskasının içine yazılacak ayet, dua ve vefklerin günü ve saati bulunmaktadır. Bu şekilde yapılan vesvese hastalığından kurtulama muskası daha tesirli olmuş olacaktır.

Vesvese muskası hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak isterseniz bana ulaşabilirsiniz. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir