Bilgilendirme

Zorunlu Açıklama

Son zamanlarda “Bedirhan Hoca” denilen şahıs sahtekarlıklarını gizlemek için kendisine ait olan onlarca internet sitesinde Seyyid Mir Bedirhan hoca efendiye iftira ve karalama yapmaktadır. Bedirhan hoca sahtekarlık veya medyum bedirhan hoca sahtekarlıkları diye google üzerinden arama yaptığınızda, kendisi tarafından açılan siteler çıkmaktadır. Sitelerinden yapay yorumlar ve gerçek olmayan kişilerin bilgileri bulunmaktadır. Bu şekilde sahtekarlıklarını başkalarına mal etmeye çalışmaktadır.

Bedirhan hoca denilen kişiye sakın güvenmeyin. Kara büyü yaptığından dolayı işlemlerinin hepsinde yan etkiler oluşmaktadır. Eşler arası, nişanlılar, karı koca, aile içindeki dağılmış yuvalar için başvuranlar daha kötü sonuçlara maruz kalmaktadır. Bu şahsın tespit ettiğimiz elliye yakın sitesi bulunmaktadır. Sitelerde tamamen yapay ve gerçek olmayan kişilerin yorumları bulunmaktadır. Sürekli İnsanları mağdur ettiği içi telefon numarasını değiştirmek zorunda kalmaktadır. Bu hoca diye geçinen şahıs resmen çete şeklinde hareket etmektedir. Bedirhan Hoca denilen sahte hocadan uzak durun ve tuzağına düşmeyin.

Seyyid Mir Bedirhan Hocanın tek iletişim telefonu 0532 100 4917 nolu telefondur.

1 thought on “Zorunlu Açıklama

  1. Bize Bir büyü yapılmış bizde Bir kaç hafta önce Bulduk babama anneme aplama ve bana yapılmış bir büyü kırmızı Toprağın içinde ewimzde bulduk işlerimiz sürekli ters gidiyor birbirimize düşman gibi oluyoruz bazen babam hastanede ameliyat olacak sürekli ameliyat yapmiyolar bu büyü dün bı tane şeh adam geldi bozdu sağolsun. Bundan sonra dewam edermi acaba babam iyileşir mi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir